Audines ir karakuliu kailiniai

Audines ir karakuliu kailiniai

Sutartinė
ID: 5736979
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1261
Audines ir karakuliu kailiniai
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Vokiskus kokybiškus kailinukus siūlome labai geromis kainomis.
Rūbą geriausia - matuotis. Atvažiuokite ir išsirinksite.
868570347 (susitarti dėl apžiūrėjimo geriausia dieną prieš).

Iškarpos iš straipsnių :

Nuo senovės kailiniai yra galios ir turtų simbolis. Juos dėvėti įstengdavo tik karaliai. O mūsų laikais tinkamai pasirinkti kailiniai yra šiltumo, komforto, praktiškumo, elegancijos ir savimi pasitikėjimo pojūtis,kurį patirti gali dauguma.

Kaip vyrams yra svarbu turėti gerą automobilį, taip moterims yra svarbu turėti gerus kailius. Kailiniai – ne tik madingas apdaras šaltuoju metų laiku, tai – kur kas daugiau. Juk yra sakoma, su išvaizda sutinkam, su protu – palydim. Kailiai – išvaizdos dalis, kokybiški kailiai garantuoja aplinkinių dėmesį, ilgaamžiškumą juos nešiojant ir pasitikėjimą savimi, kuris yra svarbus kiekvienam žmogui.

Tam, kad audinės kailis būtų nepaprastai aukštos kokybės, o iš jo pasiūtas gaminys ilgiau dėvimas, pirmiausia, audinės kailio žaliava turi būti labai aukštos kokybės auginta Danijoje, Suomijoje, Kanadoje ,Vokietijoje.

Nors žiema dažniausiai būna nemėgstamas metų laikas būtent dėl šalčio, daugelis žmonių net ir šaltyje mato privalumų. Kada gi bus tinkamesnė proga pasipuikuoti kailiniais? Ir kodėl nepasipuikavus: prabangu, gražu ir, svarbiausia, šilta. Pravartu priminti, jog kailis dabar yra, be kita ko, ir labai madingas.

Be abejo, kailiniai drabužiai kainuoja nemažai, gali ir poros atlyginimų neužtekti, tačiau ko nepadarysi dėl tokio puikaus drabužio. Tačiau brangumas yra sąlyginis dalykas, nes kailinius galima dėvėti ne vieną sezoną.

„Pritariu požiūriui, jog kailiniai – puiki investicija. Iš bebro kailio pasiūti kailiniai tarnauja 20 metų, audinės – 10–12 metų .

Patarimas:
Kabinkite kailį ant tvirtos plačios pakabos, taip pečių linija išliks nepakitus, o svoris pasiskirstys tolygiai. Vieta, kurioje kabo kailinis paltas turi būti pakankamai erdvi, kad kailis nebūtų suspaustas.

Pastebime, kad moterys vis dažiau dėmesį atkreipia į nedažytus kailius.
Renkantis kailinius, patariama nesivaikyti madų: ryškios spalvos ar ekstravagantiški siluetai – ne pats geriausias pasirinkimas.

Audinės kailis

Šis kailis turi turbūt tik du trūkumus: yra brangus, bet juo kažkodėl puošiasi kone kas antra moteris. Damos jau sovietmečiu liovėsi stebėtis gatvėje sutikusios „seserį dvynę“ beveik identiškais audinių kailiniais.

Nors susidaro visiškai priešingas įspūdis, audinės kailiniai nėra labai sunkūs, ir taip greitai jų nesudėvėsite: šio kailio atsparumas – 70 balų iš 100. Tiesa, jeigu jis nepatemptas ir nedažytas.

www.sekunde.lt/namuciai/kaip-issirinkti-gerus-kailinius/

Šilumos beieškant

Pats šilčiausias kailis - avikailio ir lapės. Toliau pagal šiltumą: sabalas, balta lapė, bebras, šinšila, nutrija, audinė ir karakulis. Patys “šalčiausi – švilpiko ir šermuonėlio. Be to, kailiniai turi būti šilti, ir ilgai tarnauti. Ilgiausiai Jums tarnaus kailiniai iš ūdros,bebro – 20 sezonų, audinės ir karakulio jus džiugins – 10 sezonų, 7 – 8 sezonus dėvėsite kailinius: baltos lapės, avikailius, lapės ir sabalo. Voverės, nutrijos, ondatros kailiniais Jūs puikuositės – 4 sezonus, o šinšilos ir triušio kailiniai tarnaus 2-3 sezonus.

Kuomet rinksitės kailinius, prisiminkite – jie neturėtų būti labai lengvi. Vaikantis “lengvumo odininkai dažnai stipriai ištempia kailį: odos storis sumažėja, o atstumas tarp plaukelių padidėja ir kailiniai galiausiai tampa “šalti ir jų devėjimo laikas yra daug trumpesnis.

Шубы и меха являются символом богатства, стиля, вкуса, ведь по одежке встречают и оценивают. То есть, шуба должна быть не только удобной (а мех пушистым и теплым), но и стильной, дорогой, делать вас привлекательной, вызывать восхищение окружающих, а также ненавязчиво подчеркивать социальное положение.
Кроме того, шуба из шкурок самок легче и холоднее, чем из шкурок самцов.

Во время покупки шубы необходимо обратить внимание на ее массу. Вес хорошего меха не должен быть слишком легким, это же не пуховик, и если шуба ощущается как воздушная, значит, ничего хорошего от вещи не ждите. Шкурки часто растягивают до неимоверных размеров, в то время количество волосков на ней остается прежним. И все бы ничего, да только такой мех не греет, не сохраняет тепло. Теплоизолирующие функции шубы становятся крайне слабыми.
http://shubeika.ru/strij-norka.html

Если на мехе появляются заломы, бороздки, шерстка как будто не лежит ровно -шкура сильно растягивали при выделки. Это делается в целях экономии- так меньше шкурок уйдет на изделие. Но выглядеть оно будет хуже и носиться меньше.

Kontaktai

Vardas
Ramune
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai