Visi apdailos darbai viduje ir išoreje.

Visi apdailos darbai viduje ir išoreje.

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6171044
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 50
Visi apdailos darbai viduje ir išoreje.
Daugiau
Daugiau nuotraukų (10)

Skelbimo aprašas

Vidaus ir išores apdailos darbai.
Operatyvumas, kokybė ir prieinama kaina – visa tai labai svarbu žmonėms, norintiems be jokių didesnių rūpesčių atnaujinti savo būstą ar sukurti jaukius bei tvarkingus namus. Todėl siūlome didelę patirtį sukaupusių ir aukštas kompetencijas turinčių, dėl Jūsų namų gerovės dirbti pasiruošusių žmonių komandą, kuri teikia statybos bei vidaus apdailos paslaugas.
Skirtingai nei daugelis įmonių ar fizinių asmenų, mes neteigiame, jog galime padaryti viską, tačiau kruopščiai ir atkakliai stengiamės įgyvendinti net ir pačius įnoringiausius klientų pageidavimus. Laužome nusistovėjusius stereotipus apie statybininkus, ir orientuojamės ne į tuščius pažadus, o konkrečius darbus bei tinkamiausių sprendimų paieškas, padedančias kaip įmanoma greičiau ir kokybiškiau įgyvendinti užsakovų pateiktus projektus. Mums galite patikėti visus statybos darbus: nuo sąmatos sudarymo ir medžiagų parinkimo. O jei mėgstate konkrečius, darbą nustatytais terminus atliekančius žmones – esame būtent tokie, kokių ieškote!
Dirbdami naudojame aukštus efektyvumo standartus atitinkančias priemones, kurios, nors ir nėra pigiausios rinkoje, garantuoja puikų, ilgaamžį rezultatą. Visiems projektams suteikiame garantijas bei tinkamą pogarantinę priežiūrą.
Turite klausimų? Skambinkite jau dabar – ir mes padėsime susikurti tikrus svajonių namus!
Dėl papildomos informacijos žiurekitepuslapije:www.gera-statyba.lt
Kontaktai: Mindaugas
Miestas:Kaunas
Tel: +37066514141 +37067763663
El.paštas: gs.statyba@gmail.com
Svetaine: www.gera-statyba.lt

Kontaktai

Vardas
Mindaugas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Kaunas
El. paštas