Atitvarai (stoveliai skirti eilių formavimui, zonų atitvėrimui)

Atitvarai (stoveliai skirti eilių formavimui, zonų atitvėrimui)

65 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6007292
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 20
Atitvarai (stoveliai skirti eilių formavimui, zonų atitvėrimui)
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Atitvarai – tai sunkaus pado stoveliai, tarpusavyje sujungti virvėmis arba juostomis. Jie naudojami renginių metu, klubuose, muziejuose, viešbučiuose, parduotuvėse ir kitur, kur reikia atitverti objektus, zonas, sureguliuoti žmonių judėjimą.

Juostiniai atitvarai (juostos ilgis net iki 450cm):
http://www.euroego.lt/home/juostiniai-eiliu-atitvarai

7 kg svorio stoveliai itin stabilūs, taip pat pasižymi estetiška išvaizda ir ilgaamžiškumu. Paprastai paruošiami naudoti, o sandėliavimui ar pervežimui galima išardyti į dvi atskiras dalis. Galite rinktis iš įvairių spalvų, formų, sudėties atitvarų.

Virviniai atitvarai (virvės ilgis net iki 600cm):
http://www.euroego.lt/home/virviniai-eiliu-atitvarai

Taip pat: parodinės konstrukcinės sistemos, baneriai, stendai, reklaminiai rėmai, prezentaciniai info stalai, pertvaros, brošiūrinės, vėliavų stiebai, vitrinos ir iškabos, apipavidalinimas ir dizaino darbai, maketavimas ir leidyba, reklaminiai web baneriai, video gamyba, širmos, dovanų kuponų spausdinimas, inovatyvūs reklamos stendai, dizaino paslaugos, barjerai su reklama, logotipai, reklaminės spaudos leidyba, vizualinio turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis, žurnalų spausdinimas, informacijos eksponavimo stendai, skrajučių spausdinimas, autotransporto priemonių apklijavimas, reklaminė įranga, ES paramos Stendų gamyba, reklama ant transporto, lauko reklama, parodų stovai, lipdukai automobiliams, užrašų knygutės, sudėtingų konstrukcijų parodiniai stendai, nestandartinių matmenų bei dizaino stendai, interjero ir eksterjero dizaino elementai, nuotraukų redagavimas, iškabų gamyba, lankstūs stendai, šviečiantys įvairių matmenų pilonai, info stalų nuoma, įranga prezentacijoms, grafiniai stendai, mobilūs staliukai, brošiūros, firminiai stovai, reklamos kūrimas, trikampiai stalo kalendoriai, parodų ir mugių įranga, standartinės scenų pakylos, produktų kūrimas, reklaminiai skydai, FLASH reklama, reklaminė atributika, reklaminiai stendai įvairių dydžių, švieslenčių gamyba ir kt.

UAB EuroEGO
El. paštas info@euroego.lt
Telefonai +37060631237, +37060512959
www.euroego.lt

Kontaktai

Vardas
UAB EuroEGO
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas