Atestacija,pridavimas,darbų saugos koordinavimas

Atestacija,pridavimas,darbų saugos koordinavimas

Sutartinė
ID: 6230469
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 16
Atestacija,pridavimas,darbų saugos koordinavimas

Skelbimo aprašas

KONSULTUOJAME IR PADEDAME SUTVARKYTI DOKUMENTUS:

1. STATYBOS ĮMONIŲ ATESTAVIMAS

Statybos įmonių atestavimas yra procedūra, kurios metu aplinkos ministro patvirtinta Komisija įvertina, ar įmonė yra pasirengusi vykdyti atitinkamą veiklą ypatinguose statiniuose, ir išduoda atestatą. Europos Sąjungos ir kitų valstybių statybos įmonių veiklos dokumentai vertinami pagal jų atitiktį Lietuvos teisinei bazei.
Konsultuojame statybos įmones atestavimo klausimais. Padedame parengti dokumentus reikalingus įmonės atestavimui, pagal STR 1.02.07:2012 reikalavimus.

2. STATYBOS UŽBAIGIMAS - PRIDAVIMAS

Statybos užbaigimo procedūros – atlikus kurias, surašomas Statybos užbaigimo aktas ar Deklaracija apie statybos užbaigimą
Statybos užbaigimo aktas – sudarytos statybos užbaigimo komisijos surašytas dokumentas, patvirtinantis, kad statinys pastatytas, rekonstruotas ar daugiabutis namas ar visuomeninės paskirties pastatas atnaujintas (modernizuotas) pagal statinio projekto sprendinius
Deklaracija apie statybos užbaigimą – statytojo (užsakovo), savininko, valdytojo, paveldėtojo pasirašytas dokumentas, kuriuo paskelbiama, kad statybos darbai užbaigti ar statinio (patalpų) paskirtis pakeista pagal statinio projekto sprendinius.

3. LAISVAI SAMDOMAS SVEIKATOS IR SAUGOS KOORDINATORIUS

Jeigu statinį projektuojant arba statant dalyvauja daugiau negu vienas rangovas, tuomet statytojo (užsakovo) pareiga paskirti vieną ar kelis saugos ir sveikatos koordinatorius, kurie užtikrintų saugos ir sveikatos reikalavimų numatymą projekte ir koordinuotų bei kontroliuotų teisės aktuose numatytų darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų įgyvendinimą. Žvelgiant į dabartinę statybos pramonę matome, jog ji yra daugialypė, tad projektų, kuriuose dalyvautų tik vienas rangovas, labai mažai, taigi koordinatorius, statybos darbuose, yra reikalingas visada.

Paslaugos teikiamos tik KLAIPĖDOS apskrityje.
Daugiau informacijos telefonu.
www.sv2.lt

Kontaktai

Vardas
Vytenis
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Klaipėda
El. paštas