ASMENINIS NT BROKERIS

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

ASMENINIS NT BROKERIS

0,29 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 496843

Apie

Savivaldybė
Kauno m. sav.
Gyvenvietė
Kauno m.
Mikrorajonas
Centras
Statybos metai
2015
Plotas (kv.m.)
40
Kambarių skaičius
2
Statybos tipas
Mūrinis
Šildymas
Autonominis
Įrengimas
Įrengtas

Skelbimo aprašas

Ieškote profesionalaus brokerio? Dirbkime kartu.

Padedu parduoti, išnuomoti butus, patalpas, namus, sklypus Kauno apskrityje.

Paskambinkite DABAR ir sutaupysiu Jūsų brangų laiką.


5 pagrindinės priežastys, trukdančios parduoti nekilnojamąjį turtą1 Per mažai reklamos arba ji nekokybiška

Tai viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl nepavyksta parduoti nekilnojamojo turto arba pardavimas užtrunka labai ilgai. Plačiai išreklamuotas nekilnojamo turto pardavimas ir teisingai parašytas skelbimas padeda „suvilioti“ žymiai daugiau potencialių pirkėjų. Kuo daugiau pirkėjų sudominsite – tuo brangiau ir greičiau turtą parduosite.

2 Neteisingai nustatyta pardavimo kaina

Neteisingas kainos nustatymas – tai dar vienas trukdis, neleidžiantis įvykti pardavimui. Jei kainą nustatėte per didelę – pirkėjai nenorės pirkti, nes suras pigesnių variantų. O jūs tik gaišite laiką ir be reikalo išleisite pinigus reklamai. Jei kainą nustatėte per mažą – arba prarasite dalį galimų gauti pinigų arba išgąsdinsite pirkėjus, kad jūsų turtas turi rimtų trūkumų.

3 Netinkamai organizuotos apžiūros

Vienas iš svarbiausių pardavimo momentų – teisingas turto pristatymas pirkėjams. Jei pirkėjams aprodysite netvarkingą būstą arba jei per daug bandysite įpiršti savo prekę, didelė tikimybė, jog jie atsisakys pirkti. Pirkėjus nubaidysite ir tada, kai neatsakysite į jų užduodamus klausimus arba stengsitės nuslėpti būsto trūkumus.

4 Nesėkmingos derybos

Net jei pirkėjas jau surastas, pardavimas gali neįvykti ir dėl nesėkmingų derybų. Geras derybininkas žino, kad sėkmė derybose bus tada, kai jose bus patenkintos abi pusės. Dažniausiai derybos nutrūksta tada, kai jose atsiranda kategoriškumas ir piktos emocijos.

5 Netvarkingi dokumentai

Norite parduoti nekilnojamą turtą greitai ir brangiai? Pirmiausia pasirūpinkite pardavimui reikalingais dokumentais. Dažnas pirkėjas nenorės ilgai laukti, kol gausite reikiamus dokumentus, todėl iš viso atsisakys pirkti arba prašys nuolaidos.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.