Aš moku mylėti. Ir esu laimingas kad gyvenu.

Aš moku mylėti. Ir esu laimingas kad gyvenu.

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7158788
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 68
Aš moku mylėti. Ir esu laimingas kad gyvenu.
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

Sveiki, aš katinas vardu Guris. Nemoku rašyti todėl paprašiau merginos kuri mane prižiūri, už mane tai padaryti. Prašau pagalbos.
Likimas mane žiauriai nuskriaudė, mane stipriai sumušė ir paliko sušalti žiaurūs žmonės,patyriau daugybę kaulų lūžių, per stebuklą likau gyvas. Dėka gerų žmonių mane operavo keleta kartu, operacijos buvo labai sudėtingos sunkios brangios.
Dabar aš atsigavau ir toliau sveikstu. Tikiuosi kada nors vėl galėsiu greitai bėgioti.Aš dar jaunas, nenurašykite dar manes. Esu laimingas už tai kad gyvenu. Aišku nesu toks kaip kiti katinai. Patyriau daug skausmo ir kančių.
Gal gyvenimas bus man dosnesnis mano likusį gyvenimą.
Tikriausiai pastėbėjai kad esu labai liūdnas.Gal aš ir negaliu dabar visko. Bet aš galiu stipriai mylėti. Man 5 metai. Ir tai yra svarbiausia. Man labai trūksta šeimininko , kuris mane mylėtų, ir priimtų mane tokį koks aš esu, su visais mano trūkumais. Ir aš mylėčiau, ir būčiau laimingiausias pasaulyje. Juk likimas man duotų antrą šansą. Aš taip noriu turėti savo namus. Gal mane pastebės ir atkreips į mane dėmesį, gal atsirastų toks geras žmogus panašaus likimo ir paimtų mane iš prieglaudos. Esu Beglobis gyvūnų prieglaudoje.

Jau esu pasveikęs. Labai tavęs laukiu. Tikiu kad yra gerų žmonių.
Guris

865244093
865225229

Kontaktai

Vardas
Guris
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas