AŠ KIETAS GRYNAVEISLIS PERSIUKAS. MANO VARDAS "BOSTONAS"

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

AŠ KIETAS GRYNAVEISLIS PERSIUKAS. MANO VARDAS "BOSTONAS"

150 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6178646
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 117

Skelbimo aprašas

AŠ KIETAS GRYNAVEISLIS PERSIUKAS.
MANO VARDAS "BOSTONAS"
As pasiruoses pasidalinti su jumis savo meile ir bendrauti su savo seimininkais,as myliu vaikus ir galiu gyventi su suniukais i(tai mano harakterio bruozai) megstu:skaniai pavalgyti,pabegioti,pazaisti . As esu savarankiskas kaciukas ( as garantuoju kad vaiksciosiu tik i savo dezute- tualeta) . Turiu labai gerus ir garsius gyminaicius is kuriu paveldejau sias savybes.
Tevai su kilmes dokumentais.
Taip pat ant manes galima uzsakyti kilmes dokumentus ( kas nores su manimi vaikscioti i kaciu paroda).
Tevai turi gerus,švelnus harakterius - ir kačiukas taip pat bus labai nuostabaus harakterio ( harakteris persiduoda genetiškai).

Kas nori mane nupirkti skambinkyte telefonu 864504076.

KAINA 150 €

Tel. 864504076.
Galiu kalbeti ir Rusiškai.
VILNIUS.

Daug kas nesupranta kai teisingai pasirinkti kaciuka.Žiuri i nuotraukos ir nesupranta kodel vienas kačiukas kainuoja brangiau nei kitas.
Kačiukas nuo tėvų kurie neturi dokumentų turi kainuoti pigiau kadangi jis yra ne grynaveislis.Isigijus ne grynaveisli katina ar kate jus su didesne tikimybe gausite katina ar katė elgesis kurio neatitiks standartams šios veisles ( gali buti agresivus,pernelyg bailus,ne meilus,gali atlikti savo gamtinius reikalus bet kur tik nė tualėte,draskyti baldus,gadinti augalus ir daryti dar daug kitu bjauribių).
Grynaveislis katinas/ katė : niekada neleis sau šių pervardintų kabutėse bjauribių todel kad tai pas ji ar ja užrašyta gėnose.
Kačiukai nuo tėvų kurie dalyvavo parodose kainuoja dar brangiau o nuo tėvų kurie dar užkariavo paruodose kokius nors titulus kainuoja dar brangiau.Kadangi paroduose teisejai vertina nė tik jų harakterio standartus bet ir grožio standartus.Titulus gauna patis gražiausi.
Kada jūs renkatės sau kačiuka klauskyte ir tikrinkite ar turi tevei dokumentus.

Многие не имеют понятия как правильно выбрать котенка, смотрят фотографии и не монимают почему один котенок дороже другогою
Котенок от родителей не имеющих родословной должен стоить дешевле поскольку является не чистокровным.
Приобретя такого котенка или кошечку вы с большей вероятностью получите животное характер которого не будет соответствовать стандартам данной породы ( может быть агресивный, трусливый, не милый, ходить по своим природным делам куда угодно но не в свой туалет,портить цветы и царапать мебель и т.д).
Напротив чистокровная кошка или кот никогда себе не позволит подобного поведения перечисленного в скобках поскольку у него или ее уже записано в генах ( характер передается по генетике).
Котята от родителей которые участвовали или участвуют на всевозможных выставках стоят дороже а котята от родителей которые еще и получилититулы на выставках стоят еще дороже.
Поскольку на выставках судьи оценивают не только стандарт красоты но и стандарт характера и титулы получают самые лучшие представители.
Когда вы думаете о покупке котенка или кошечки и ищите себе котонка то спращивайте у хозяев есть ли у родителей родоловная.
Kaina: 150 €

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.