Arthromil (120) - pagerina sąnarių judrumą !

Arthromil (120) - pagerina sąnarių judrumą !

32 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 2008119
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 105
Arthromil (120) - pagerina sąnarių judrumą !

Skelbimo aprašas

● pagerina sąnarių judrumą;
● palaiko normalų cholesterino lygį;
● stiprina imuninę sistemą;
● palaiko sveiką žarnyno mikroflorą;

Arthromil ™ - efektyvus kompanijos Santegra™ produktas, sukurtas specifinių karvės pieno peptidų pagrindu.
Pienas turtingas gyvybiškai svarbiais nutrientais, yra su niekuo nelyginamas sveikatos šaltinis! Mokslininkai atrado unikalią visų jo naudingų savybių panaudojimo technologiją natūralaus biologiškai aktyvaus papildo sukūrimui, kuris gali iš esmės pagerinti bendrą sveikatos būklę. Moksliškai nustatyta, kad karvių imuninės sistemos stimuliavimas padidina daugelio biologiškai aktyvių mikronutrientų išskyrimą, kurie natūraliu būdu aptinkami karvės piene ir gali būti naudingi kiekvienam, kuris tą pieną naudoja. 

Pagrindinis aktyvus Arthromil™ ingredientas - MicroLactin™, turintis koncentruoto pieno proteino, sudeda iš unikalių bioaktyvių medžiagų.
Arthromil™- revoliucinė formulė, naujovė biologiškai aktyvių papildų gamyboje.

Klinikiniai tyrimai patvirtino, kad MicroLactin™ pasižymi sąnarių funkcijos palaikymo, kraujospūdžio ir cholesterino normalizavimo, organizmo imuninės sistemos stiprinimo savybėmis, palankus žarnyno mikroflorai. Be to gali būti naudojamas sporto medicinoje, nes gali sutrumpinti atsistatymo po intensyvių treniruočių laiką.

Daugiau kaip 30 metų vykdant tyrinėjimus ir apdirbimą, gauti patikimi patvirtinimai apie tai, kad mikronutrientai, išskirti iš karvės pieno patentuoto proceso pasekoje, yra efektyvūs ir nepavojingi.

Buvo atlikta 16 produkto klinikinių tyrimų, kurie patvirtino jo saugumą ir efektyvumą. O 8000 vartotojų dokumentuotos apklausos rezultatai patvirtino neįkainojamą unikalaus produkto naudą sveikatos palaikymui ir daugelio susirgimų profilaktikai.

Pasaulyje nėra nei vieno biologiškai aktyvaus priedo, praėjusio tokį kruopštų tyrimą.

www.sveikatashop.lt

skype:allaart.lt

Kontaktai

Vardas
Alla
Telefonas
Miestas
Klaipėda
El. paštas