Aromaterapija namuose!

Aromaterapija namuose!

0,99 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6651855
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 12
Aromaterapija namuose!

Skelbimo aprašas

Pamirškite tuos ilgus vakarus kupinus įtampos ir streso dirbant prie kompiuterio su www.mandarinai.lt siūloma naujove - USB aromatų garintuvu. Nuo šiol galėsite mėgautis aromaterapija savo namuose ar biure labai patogiu būdu!

Su šiuo aparatu ne tik mėgausitės aplinkoje sklindančiais aromatais, tačiau sukursite atpalaiduojančią ir raminančią arba dvasią pakeliančią atmosferą. Eteriniai aliejai sunaikina virusus ir bakterijas bei padeda atrasti įkvėpimą, suteikia sveikatos ir vidinės harmonijos. Levandų eteriniai aliejai padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, pagerina miego kokybę. Citrusinių vaisių eteriniai aliejai padeda apsisaugoti nuo įvairių sezoninių ligų, stiprinti imunitetą, palengvinti peršalimo simptomus.

Pasirinkus norimą kvapą įlašinkite eterinį aliejų ant garintuvo tam paskirtoje vietoje. Garintuvą pakanka įjungti į kompiuterio USB jungtį ir galėsite mėgautis skleidžiamais maloniais aromatais. Rekomenduojama pradėti nuo keleto lašų. Jeigu reikia, lašų skaičių didinkite. Kiekvienas aromatas yra skirtingas, todėl ir vartojimo kiekis gali skirtis.

Siunčiant USB aromatų garintuvo spalva yra parenkama atsitiktinai.

Įsigyti galima čia: https://www.mandarinai.lt/usb-eteriniu-alieju-garintuvas

Kontaktai

Vardas
Mandarinai
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas