Ar kas padovanos katytei Audrai namus?

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Ar kas padovanos katytei Audrai namus?

Sutartinė
ID: 6932236
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 20

Skelbimo aprašas

Audra- graži katytė su didžiausio bailio širdele. Kai kurie globotiniai virsta didžiausiu širdies ir galvos skausmu, nes lieka ilgam... Lieka be namų. Neperlaužiami, nepatiklūs, baikštūs ir bet kokį žmogaus artėjimą priima kaip netikėtą apokalipsę, po kurios, rodos, grius jų dangus.

Kartais vykdydami psp (pagauk-sterilizuok-paleisk), pagaudami ūgtelėjus paaugliukus, naiviai tikimės, kad greit socializuosis ir surizikuojame negrąžinti jų atgal į teritorijas. Su kai kuriais viskas klostosi puikiai ir laikui bėgant jie išmoksta mūmyse nematyti priešo, bet kartais... Audra yra vienas iš tų kietų riešutėlių, kuri išmoko gerai jaustis tada, kai prie jos nesiartini. Tačiau žmonės ieško draugų, o ne tokių kaip Audra. Galbūt jos baikštumas slypi genuose, galbūt ją paveikė kokia nors, mums nežinoma ankstyva patirtis, galbūt prieglaudėlės aplinka jai nėra tinkama atsiskleisti ir patikėti žmogumi. Pradedame stipriai nerimauti dėl jos ateities.

Ieškome galimybės jai suteikti pilnavertį gyvenimą, todėl kreipiamės į Jus. Galbūt galite pasiūlyti Audrai kampelį savo sodyboje/ kaime su sava teritorija? O gal kas nekeliate didelių meilumo reikalavimų gyvūnui ir galėtumėte priimti baikščią katytę, suteikdami jai tiek laiko adaptacijai, kiek tik prireiks? Į savo teritoriją ji grįžti nebegali (praėjo per daug laiko nuo pagavimo).
Audra- jauna, maždaug 9 mėn. katytė, sterilizuota, „nuparazitinta“, skiepyta, naudojasi kraiko dėžute, judri, žaisminga ir be galo žavi (tiesa, per atstumą).

Jei galite suteikti Audrai šansą, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.