Apcalis SX oral jelly - Erekcija greitai ir ilgam

Apcalis SX oral jelly - Erekcija greitai ir ilgam

Sutartinė
ID: 7849222
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 19
Apcalis SX oral jelly - Erekcija greitai ir ilgam

Skelbimo aprašas

„Apcalis SX Oral Jelly“ tai skystas gelis, vartojamas per burną ir pagamintas iš tadalafil (cialio veiklioji medžiaga), skirtingai nei pavyzdžiui „Kamágra Oral Jelly“, kuri gaminama iš Sildenafil (viágros veiklioji medžiaga).

Apcalis SX yra FDE5 inhibitorius, skirtas būtent erekcijos disfunkcijai (ED) gydyti bei palaikyti stiprią erekciją ilgą laikotarpį. Apcalis SX sėl savo skystos formos lengviau nuryjamas ir greičiau absorbuojamas kraujyje, todėl suveikia greitai, vidutiniškai per 15 minučių po suvartojimo ir rezultatai gali tęstis ilgiau nei parą laiko. Tai yra vienas iš privalumų tiems, kam sunku nuryti kietos formos tabletes, ar tiems, kurie nori pajusti preparato efektą gerokai greičiau. Šį produktą yra lengva vartoti, pakeltėlis praplėšiamas ir išspaudžiamas į burną bei nuryjamas.

Apcalis SX pakuotėje yra 7 vienetai 20mg tadalafil skysto gelio, kurie kartu yra ir skirtingų skonių, todėl vartojimas yra ne tik paprastesnis bet ir malonesnis nei įprastų tablečių.

Tiek Kamaпra oral jelly tiek ir Apcalis SX oral jelly yra pagaminti to paties prekės ženklo ir abu žada panašius rezultatus ir kainuoja maždaug tiek pat, tačiau Apcalis SX poveikis trunka gerokai ilgiau. Galų gale, pasirinkimas tarp jų priklauso nuo asmeninių pageidavimų.

Greitas ir nebrangus pristatymas neutralioje pakuotėje į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį pagal jums palankiausią pristatymo būdą, taip pat galimybė siųsti į kitas ES šalis.

Susisiekti galite telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, sms, viber, whatsapp. El. Paštu sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Vardas
Sexpertas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai