anti-KRIZES *A*K*C*I*J*A* SILTINIMUI TERMOPUTA®

anti-KRIZES *A*K*C*I*J*A* SILTINIMUI TERMOPUTA®

170 €
ID: 431399
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1806

Apie

Savivaldybė
Kauno m. sav.
Gyvenvietė
Kauno m.
Mikrorajonas
Žaliakalnis

Skelbimo aprašas

Šiltinimas užpildant oro tarpus TERMOPUTA tik dabar užsisakiusiems kainuos net iki 30% pigiau! UAB "Ekologiškas Namas" pradeda naująjį sezoną tradicine tampančia akcija, kurios metu pirmieji 50 užsiregistravusių namų bus apšiltinti anti-krizine kaina. Jums tereikia užsiregistruoti ir nebijant kainos pasikeitimo laukti kol šiltinimo meistrai atvyks vykdyti darbų.

TERMOPUTA turi neprilygstamas biologines ir šilumines savybes, bet leidžia sienoms „kvėpuoti“. Medžiagos priedai neleidžia jai pelyti ir veistis graužikams. Dėl savo “draugiško” poveikio aplinkai TERMOPUTA yra įtraukta į pastatų su oro tarpu šiltinimo katalogą, todėl TIK JAI suteikiama net 35 m garantija. Vienintelė daniška technologija (“skystas būdas”) garantuoja visų oro tarpų užpildymą, nes tik sandarus būstas yra ekonomiškas būstas!
Atsispirkite ekonominei krizei mažindami savo sąskaitas uz šildymą izoliuodami savo būste esančius oro tarpus! Sienų izoliavimas TERMOPUTA gali sumažinti Jūsų sąskaitas uz šildyma net iki 60%, o tai reiškia, kad šiltinimo darbai Jums gali atsipirkti jau po dvejų šildymo sezonų, jau nekalbant apie komfortą namuose!

Šiltinimo termoizoliacinėmis putomis specifika: Termoputa yra įpurškiama skystu pavidalu per 18mm skylutes, išgrežtas mūro siūlėse ar medyje 2 atmosferų slėgiu. Skystas medžiagos pavidalas ir 2 atmosferų slėgis užtikrina 100% visų ertmių užpildyma ir sandarumą, nes termoputa išlenda net per mažiausius sienos įtrūkimus ir skylutes, taip neleisdama vėjui vėsinti sienos.
Beje, ši medžiaga dėl savo biologinių savybių puikiai tinka oro tarpo sandarinimui tarp pagrindinės sienos ir apdailinės plytos (klinkerio), kadangi TERMOPUTA yra atspari pelėsiams ir jos nemėgsta graužikai, bet dėl savo atvirų porų struktūros ji leidžia sienai "kvepuoti".

Mes Jums garantuojame mažiausią kainą ir lanksčius darbų atlikimo terminus! Dirbame visoje Lietuvoje.
Į visus klausimus yra atsakymai: 8-648 95 559
Nešildykite oro, nes neefektyvus šildymas plonina Jūsų piniginę ir didina "šiltnamio efektą"!
Mums skambinkite paskutiniams, nes mes Jums pasiūlysime mažiausią TERMOPUTOS kainą!
Pastaba: "AKCIJOS metu suteiktos nuolaidos galioja tik sumokėjusiems pradinį įnašą (avansą).
Mes Jums rasime tinkamiausią šiltinimo sprendimą!

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai