Antakalnis Vilniaus m. sav. 5 kambariai

Antakalnis Vilniaus m. sav. 5 kambariai

286 434 €
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 4
Antakalnis Vilniaus m. sav.  5  kambariai
Daugiau nuotraukų (6)

Apie

Savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Gyvenvietė
Vilniaus m.
Mikrorajonas
Antakalnis
Statybos metai
2014
Aukštų skaičius
7
Aukštas
5
Plotas (kv.m.)
138
Kambarių skaičius
5
Statybos tipas
Mūrinis

Skelbimo aprašas

„Beržų terasos“ – tai nauji butai Antakalnyje, kur žaliuoja parkai ir miškai, o netoliese teka Neris, tačiau gerai išvystyta infrastruktūra, todėl bet kurią miesto vietą patogu pasiekti automobiliu, dviračiu ar viešuoju transportu. Sukurta erdvė, kur būtų gera bičiuliautis su kaimynais, dalyvauti bendruomenės gyvenime, prisidėti prie aplinkos puoselėjimo ir leisti laiką ne tik namuose, bet ir kiemelyje, gamtos apsuptyje.
Semiantis įkvėpimo iš gamtos „Beržų terasų“ namams naudotos gamtai ir sveikatai nekenksmingos, nealergizuojančios statybinės medžiagos, apdailai – natūralios spalvos ir apdailos elementai, todėl namai harmoningai įsilieja į peizažą. Kiemo želdiniams laistyti įrengtas lietaus vandens rezervuaras, taip saugant brangų geriamą vandenį ir panaudojant natūralų gamtos teikiamą vandens šaltinį.
Privalumai „Beržų terasose“:
•Grindinis šildymas, todėl estetiškam ir šiltam būstui kurti nereikės dangstyti radiatorių. Žiemą galėsite mėgautis patinkančia temperatūra – patys programuosite namų šildymo rėžimą net nebūdami namie.
•Langai. Mediniai trijų stiklų langai neleis į namus prasiskverbti šalčiui ir užtikrins natūralų namų kvėpavimą.
•Saulės poveikio kontrolė. Vasarą „Beržų terasose“ neteks kęsti karščio – gaminant langus pritaikyta saulės poveikio kontrolė, kuri sulaiko kaitrius saulės spindulius ir namuose palaiko malonią temperatūrą.
•Atvira 29,7 kv. m maumedžio lentų terasa, kad vasaros vakarus galėtumėte leisti stebėdami gamtą.
•Butas orientuotas 5 pietus.

Esant poreikiui yra galimybė pirkti butą su pilna apdaila.

Dėl informacijos kreipkitės tel. +370 674 45590

Ieškote paties geriausio NT sprendimo? Susisiekite, ir mes pasiūlysime! Sertifikuoti, profesionalūs ir kūrybingi Jūsų NT atstovai – www.inreal.lt Butai, namai, sklypai ir komercinės patalpos visoje Lietuvoje. Mūsų biurus ir atstovybes galite rasti 11-oje Lietuvos miestų!

Kontaktai

Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas