Antakalnis, Gvazdikų Sodų 7-oji g. Plotas 7.0 a.

Antakalnis, Gvazdikų Sodų 7-oji g. Plotas 7.0 a.

40 500 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7280392
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 3

Apie

Savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Plotas (a.)
7.00

Skelbimo aprašas

Nuostabioje vietoje, Nemenčinės pl. parduodamas sklypas su sodo nameliu.

Sklypas (7 arai) yra gamtos apsuptyje - kvartalą supa pušynai, netoliese teka Upelė. Vos per 15 min. galima pasiekti Tapelių, Juodžio ar Balžio ežerus.
Gyvendami čia turėsite galimybę aktyviai leisti laisvalaikį gamtoje. Vasarą mėgautis įrengtais pasivaikščiojimo, bėgimo ir dviračių takais, maudynėmis. Rudenį grybauti galėsite prie namų. Žiemą rasite slidinėjimo takus.
Įvairaus amžiaus vaikams visada čia bus ką veikti!
Būtina paminėti, sklypas yra toliau nuo judrios gatvės, tad ne tik negirdėsite transporto sukelto triukšmo, bet ir maži vaikai staiga neišlėks į gatvę. Sklypo lokacija yra netoli Nemenčinės pl. dviejų juostų kelio, tad miestą pasieksite labai greitai, nėra jokių kamščių. Nuo pagrindinės gatvės praktiškai iki namo yra asfaltuotas privažiavimas, žvirkelio atkarpa yra labai trumpa.
Labai gera, draugiška ir rami kaimynystė (tai aktualu, jeigu reikia pagalbos, ilgesniam laikui išvažiuoti iš namų ar patikėti savo augintinį)!

Antakalnis ar Žirmūnai automobiliu pasiekiami vos per 5 minutes! Nemenčinės pl. yra įrengtas puikus dviračių takas, tad dviračiu Antakalnį pasieksite per 20 min. Taip pat yra puikus susisiekimas su miestu viešuoju transportu.

Atstumas nuo dujų trasos iki sklypo - 80 m., elektra atvesta iki sklypo.

Dėl apžiūros skambinkite tel. 868142441.

Jei šis sklypas neatitinka Jūsų poreikių, skambinkite tel. 868142441 ir Jums surasiu Jūsų lūkesčius atitinkantį sklypą.

Kontaktai

Vardas
jurate@vilniaus-turtas.lt
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas