AMWAY orkaičių valiklis

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

AMWAY orkaičių valiklis

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5025545

Skelbimo aprašas

AMWAY orkaičių valiklis
Ši priemonė yra nepaprastai efektyvi šalinant riebalus ir prikepusio cukraus dėmės, taip pat šalinant net sunkiausiai pašalinamus nešvarumus. Tai tiršta pasta, lengvai tolygiai uždedama ant bet kokio paviršiaus, net ant orkaitės viršutinės sieneles. Želė konsistencija leidžia tolygiai padengti valoma paviršių bei suminkštinti ir atšokti degėsiams. Po pusvalandžio tereikia švariai nuvalyti orkaitės sieneles drėgna kempine ar skudurėliu. Esant reikalui (kai ypač storas nešvarumų sluoksnis), galima želė panaudoti dar kartą. Želės orkaičių valymui sudėtyje nėra šlifuojančių elementų, o efektas pasiekiamas vienos iš sudėtinių dalių - natrio hidroksido (šarmų), sukeliančių cheminį maisto likučių suirimą, dėka. Prie kiekvieno flakono yra šepetėlis. Jo dangtelis yra specialiai taip suprojektuotas, kad apsaugotų indo turinį nuo vaikų. Tai leidžia saugiai jį laikyti bet kuriuose namuose. Naudodami želė orkaičių valymui galite būti pastangų laikyti jas švarias.
Naudojimas:
1. Prieš naudojimą būtina labai geria suplakti. Bet prieš tai reikia įsitikinti, ar gerai užsuktas dangtelis.
2. Nespausti indo dangtelio atidarymo metu.
3. Užsimauti gumines pirštines. Nepamirškite saugoti akis ir veidą.
4. Išimti skardas, groteles ir visa kita iš orkaitės.
5. Pasiruošti inda ir įpilti tiek valiklio, kiek planuojate naudoti.
6. Želė tepame šepetėliu - pirma orkaitės galines sieneles, po to šonus, dugną ir tada viršutinė sienelė.
7. Negalima želė purkšti, taip pat reikia saugoti odą, rubus ir grindis.
8. Palikti 30 min. (Labai nešvarius paviršius gali reikėti valyti pakartotinai).
9. Nuvalyti suminkštėjusius nešvarumus kempine ar skudurėliu, išmirkytu karštame vandenyje.
10. Pašluostyti nuvalytus paviršius vandens - acto tirpale sumirkyta kempine ar skudurėliu iš viršaus žemyn.
Dėmesio: naudoti tik emaliuotiems orkaičių paviršiams, emaliuotiems dujinių ir elektrinių viryklių paviršiams, skardoms ir grotelėms orkaitės viduje ir emaliuotiems puodams valyti.
Nenaudoti: nevalyti aliuminio, chromuotų ar dažytų paviršių. Nenaudoti savaime išsivalančioms orkaitėms valyti, griliams (visi jo elementai).
Savybės ir privalumai:* Lengvai Naudojamas, nereikia šveisti ir gremžti. * Tolygiai užtepamas ant bet kokio paviršiaus. * Nenubėga nuo užtepto paviršiaus, galima užtepti Viršutinė orkaitės sienelė. * Negadina emalio.


Tai pat čia galite rasti ir kitokių prekių, tai yra :
• namų valymo, skalbimo ir plovimo priemones,
• plaukų ir burnos priežiūros priemones,
• maisto papildai ir vitaminai (vaikams ir suaugusiems),
• dekoratyvinę kosmetiką,
• kvepalus,
• puodus,
• vandens filtrus,
• kavą, arbatą ir pan.

Teikiame konsultacija ir padedam pasirinkti produktą pagal Jūsų poreikį. Norintiems užsidirbti arba pirkti pigiau, padedam gauti prisijungimo kodus prie AMWAY puslapio. Tai yra virtuali nuolaidų kortelė, su kuria Jūs iškart turėsit 30% nuolaidą kiekvienam produktui, tai yra pirksit didmenine kaina, o ne mažmenine kaina. Tai pat čia yra daug ir kitokių nuolaidų, kiekvieną mėnesį būna skirtingiems produktams papildomos nuolaidos. Perkant pirmą kartą, nemažiau nei už 550Lt gaunat dar papildomą nuolaidą 10%; perkant maždaug už 1100Lt gaunat dar papildomai 20%. Šitos nuolaidos prisideda prie tos nuolaidos, kur 30%, t.y. visumoje perkant pirmą kartą galima gauti 50% nuolaidą. Dar yra šiuo metu akcijos, kai perki HOME arba GROŽI už 300Lt gauni papildomai nuolaidą 55Lt. Vienu žodžiu, čia yra daug įvairių skatinimo programų.Tai pat už sukauptus taškus per mėnesi, kito mėnesio pradžioje mokami papildomi pinigai, bet jau apie tai reikia kalbėti susitikus, nes internetu tuo neišaiškinsiu :).

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.