Amway Glister

Amway Glister

4,5 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6042597
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 68
 Amway Glister
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

Optimali burnos ertmės higiena - GLISTER™
Burnos ertmės priežiūros ir higienos produktai papildo vienas kitą, saugodami dantis nuo karieso, o dantenas nuo ligų. Skirti visiems šeimos nariams.
Ilgalaikių tyrimų, kaip išsaugoti sveikus dantis ir dantenas bei kaip išvengti dantų apnašų, rezultatas – veiksmingos priemonės burnos ertmės higienai palaikyti. Tarp jų yra puikiai perkama Dantų pasta, specialiai vaikams suprojektuotas dantų šepetukas, Koncentruotas burnos skalavimo skystis, Burnos kvapą gaivinantis purškiklis ir GLISTER Dantų siūlas.
Baltesni dantys, gražesnė šypsena
GLISTER Dantų pasta veiksmingai pašalina dėmes ir poliruoja dantis. Šalina apnašas ir dėmes, atsiradusias nuo kavos, arbatos ar tabako. Balina dantis, o šypsena tampa švytinti. Puikiai valo ir poliruoja dantis bei neleidžia kauptis bakterijoms, dėl kurių atsiranda akmenys. Užkerta kelią dantų ėduoniui ir dantenų ligoms.
Vaikų burnos ertmės priežiūra
GLISTER Vaikiškas dantų šepetėlis turi storą kotą ir minkštus, suapvalintus šerelius, kurie saugo jautrias dantenas. Užkerta kelią vaikų dantų ėduoniui ir dantenų ligoms.
GLISTER Dantų šepetėlis šalina dantų apnašas, o dantų valymas tampa patogesnis. Vidutinio kietumo šereliai saugo dantenas. Kasdienis GLISTER Dantų siūlo naudojimas neleidžia susidaryti apnašoms tarp dantų ir išlaiko dantis sveikus!
Kvapą gaivinantis Purškiamasis burnos gaiviklis nedelsiant atgaivina burnos kvapą. Koncentruotas mėtų skonio burnos skalavimo skystis užkertą kelią pavojingų dantų apnašų susidarymui daug labiau negu įprasto dantų valymo metu.
Mažiau apnašų ir gaivus burnos kvapas – GLISTER burnos higienos priemonių dėka.

Kontaktai

Vardas
Glister
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas