Alpine, Dvr-f200, vaizdo registratorius

Alpine, Dvr-f200, vaizdo registratorius

155 €
ID: 7593190
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 8
Alpine, Dvr-f200, vaizdo registratorius
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

Būklė:
Nauja
Alpine, DVR-F200, vaizdo registratorius
Vaizdo registratorius Alpine DVR-F200
Vaizdo registratorius - tai vaizdo kamera, įrašanti per priekinį automobilio stiklą matomą vaizdą. Įrašyta medžiaga gali būti naudojama kaip skaitmeninis įrodymas eismo įvykio, įsilaužimo ar vandalizmo atveju.Palikus automobilį parkavimo vietoje, vaizdo registratorius gali užfiksuoti vaizdą vandalizmo atveju.

Alpine siūlo aukštos klasės vaizdo registratorių (DVR-F800PRO), kuriame yra papildomos vairuotojo asistento funkcijos, taip pat įprastą vaizdo registratorių (DVR-F200). Abiems modeliams galima įsigyti papildomų galinių kamerų. Naudodami patogią prisijungimo programą, galite atlikti nustatymų koregavimus ir peržiūrėti įrašus kelyje.

Aukščiausios kokybės vaizdo įrašas
DVR-F200 įrašo 1080p Full HD raiška 30 kadrų per sekundę ir naudoja CMOS vaizdo jutiklį, kad užtikrintų puikiausią vaizdo įrašo kokybę netgi naktį. Tai leidžia įrašyti svarbias detales, pvz., transporto priemonių numerius, kad galėtumėte teisingai įrodyti įvykius teisme. Taip pat įrašoma GPS geografinė informacija ir važiavimo greitis.

Eismo ivykiu irašai
Kai isedate i automobili ir uvedate varikli, automatiškai isijungia vaizdo registratoriaus kamera. Vaizdo irašai irašomi vienos minutes atkarpomis su automatinio irašymo ratu mechanizmu. Nelaimingo atsitikimo atveju aktyvioji poveikio stebejimo sistema automatiškai irašo vaizdo irašo duomenis dešimt sekundiu prieš ir po susidurimo, registruoto 3-ju ašiu G jutikliu. DVR-F200 komplektuojamas su 16 GB „micro SD“ kortele.

Automobilio priežiura dieną ir naktį
DVR-F200 yra parkavimo režimas, kuris saugo jūsų automobilį stebint net naktį. Jei vaizdo registratoriaus jutikliai pastebės kito automobilio, dviračio ar pan. atsitrenkimą, vaizdo registratorius išsaugos šią vaizdo medžiagą ir vėliau galėsite ją peržiūrėti, kad nustatytumėte ir įrodytumėte, kas nutiko. Vaizdo registratorius ryte praneš apie nakties metu užregistruotus įvykius.

GPS duomenys
Naudodami DVR-F200 GPS duomenis, galite tiksliai nustatyti žemėlapyje automobilio vietą ir maršrutus su važiavimo greičiu. GPS padeda tiksliai įvertinti avarijos būseną, suteikiant jums informaciją apie transporto priemonės greitį, susidūrimo kryptį ir smūgio sunkumą. GPS vietą galima matyti skaitmeniniame žemėlapyje naudojant Dash Cam Viewer peržiūros programą.

Dash Cam Viewer peržiūros programa, skirta PC ir MAC
Intuityvi ir paprasta naudoti Alpine Dash Cam Viewer programa, skirta PC ir MAC, leidžia lengvai peržiūrėti įrašytus vaizdo įrašus. Atkurkite ir parsisiųskite įrašytus vaizdo įrašus kartu su maršruto istorija ir greičio įrašymu ir peržiūrėkite, ar kamera pažymėjo vaizdo įrašus su įrašytu kito automobilio poveikiu (stovėjimo režimas).Taip pat galite keisti vaizdo registratoriaus nustatymus, formatuoti atminties kortelę arba įdiegti naujinimus. Alpine Dash Cam Viewer galite atsisiųsti iš žemiau pateikto palaikymo skyriaus.

Programėlė išmaniesiems įrenginiams
Atsisiųskite Thinkware Dash Cam Mobile Viewer programą iš Apple App Store arba Google Play, kad galėtumėte peržiūrėti, atsisiųsti ar ištrinti įrašus, atnaujinti programinę įrangą arba matyti tiesioginį vaizdo registratoriaus kameros vaizdą (labai patogu, kai įdiegiate ir nustatote vaizdo registratorių). Jūsų telefonas prisijungs prie vaizdo registratoriaus naudojant WiFi ryšį.

Naktinio matymo automobilio vidaus kamera
RVC-I200IR yra skirtas įrašyti, kas vyksta jūsų automobilio viduje - net ir naktį. Tai ypač naudinga taksi ar autobusų vairuotojams, turintiems skaitmeninį įrodymą apie tai, kas vyko važiuojant. Vaizdo kamera turi dvi infraraudonųjų spindulių šviesos diodų lemputes, kad būtų galima įrašyti net ir tamsoje.

Tinka vilkikams ir autobusams
Vaizdo registratorius veikia tiek su 12V, tiek su 24V maitinimo sistemomis, todėl tinka vilkikams bei autobusams be jokių papildomų maitinimo įtampos keitiklių.

Savybės:
Pagrindinės:

3 ašių G- sensorius (3D, +-3G)
Išorinis GPS
Integruotas Wi-Fi
Integruotas garsiakalbis
Maitinimas DC 12/24V
Jungtis 1x V-IN
Išmatavimai 98.5 x 34 x 22 mm
Svoris 54g
Kamera:
2.13 Megapikselių, Semiconductor CMOS
Rezoliucija: Full HD (1920x1080P) H.264 MP4
30 kadrų per sekundę
Įrašymas:
Įvykių įrašymas
Įrašymas rankiniu būdu
Stovėjimo įrašymas (parking mode)
Garso įrašymas
Komplekte:
vaizdo registratorius
Montavimas su 3M lipnia juosta
Jungtis į cigarečių lizdą
laikiklis
Micro sd 16GB kortelė su adapteriu (maksimaliai iki 128GB)
Vartotojo vadovas

Gamintojas: Alpine Electronics, Inc., Japonija

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Visais klausimais skambinkite arba rašykite SMS:
+37060269245
+37067656131
+37067083571
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
tehtuze.autogidas.lt
WWW.PREKES-VISIEMS.LT
www.prekes-visiems.lt »

Kontaktai

Vardas
Mindaugas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai