Akvariumo filtras skubiam išvalymui Diatom XL, JAV, nenaudotas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Akvariumo filtras skubiam išvalymui Diatom XL, JAV, nenaudotas

100 €
ID: 7839264
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 32

Skelbimo aprašas

Buvo laikomas geriausias pasaulyje akvariumų, tvenkinių, valymo filtras ,,Diatom XL‘‘, JAV gamybos, naujas
220 V, 0,52A, 114 W, 2500RPM (apsukų per minutę). Filtravimo sparta daug didesnė, nei profesionaliuose akvariumų filtruose.
Skirtas jūrinių ir gėlavandenių akvariumų, tvenkinių valymui.
Originalus filtro elementai neišplauna įleistų į akvariumą vaistų ir puikiai išvalo per 1-2 val. iki krištolo skaidrumo vandenį jūsų rezervuare.
Originalus 1 vnt. filtro elementas dovanų (yra 10-15 vnt.). Pasibaigus originaliems filtro elementams, galima pildyti anglimi su akva vata.
Filter: 7 1/2" diameter (base), 4 1/4 " (top of glass) x 15" high
Įtampos laidas: 2 m ilgio

Vortex XL diatominis filtras
Vortex Diatom Filter Model XL yra greitas mechaninis filtras, skirtas smulkiai filtruoti akvariumo vandenį nepažeidžiant natūralaus bakterijų kiekio. Filtras yra neįkainojamas norint išlaikyti švarų, gerai subalansuotą ir sveiką akvariumą be parazitų. Jis gali būti naudojamas gėlo ir sūraus vandens rezervuarams iki 55 galonų, kurių „aktyvus“ srautas yra 200–350 gph. Jis turi 432 kvadratinių colių filtro plotą. Diatomo filtras turi 3000 aps./min. variklio veleną, kuris yra tiesiogiai prijungtas prie sparnuotės. Jis skirtas nuolatiniam darbui.
Diatom XL filtras turi reguliuojamą ir kryptingą srautą bei elektrinį įjungimo ir išjungimo jungiklį. Jis turi termiškai apsaugotą variklį, kuris užtikrina tylų veikimą. Filtras yra autonominis ir nuplaunamas atgal, neišardant filtro.
Instrukcijos:
Minimalus Diatom Filter XL įkrovimas yra maždaug vienas puodelis. Norint paleisti filtrą arba jei jis buvo išjungtas tam tikrą laiką, diatominio filtro milteliai nukris nuo filtro maišelio ir nusės plastikinio indelio apačioje. Milteliai yra filtras, o ne maišelis.
Kai srautas iš išmetimo vamzdžio yra silpnas arba diatomo filtras yra akivaizdžiai nešvarus, laikas išvalyti ir įkrauti įrenginį nauju diatominio filtro miltelių įkrovimu.
Norint išvalyti ir įkrauti filtrą, galima naudoti atgalinio nuplovimo metodą, atjungiant filtrą nuo akvariumo ir prijungiant jį prie vandens čiaupo. Įeinantis vanduo išstumia nešvarų vandenį, kad įsitikintų, jog visos atliekos yra švarios. Tada filtrą galima įkrauti.
Diatom variklis turi būti suteptas Diatom tepalu kas tris ar keturis mėnesius.
Specifikacijos:
„Diatom XL“ apima siurblio agregatą, vieno galono stiklinį indelį, plastikinį pagrindo stovą, filtro maišą, turbulencijos vamzdelį, XL filtro įkrovą, 2 4 pėdų pėdos sekcijos žarną, (2) koštuvą, (2) koštuvą. , (2) dangtelio kištukai, (2) aštuonių colių vamzdeliai, (2) "U" vamzdžiai (vienas priklijuotas, vienas neklijuotas), (4) guminiai žarnų spaustukai, plastikinis žarnos spaustukas, nailoninis nešiojimo dirželis ir diatominis žvyras Poveržlės priedas.
Dydis:
Filtras: 7 1/2" skersmens (pagrindas), 4 1/4" (stiklo viršus) x 15" aukščio
Maitinimo laidas: 6 pėdų ilgio
Šis didelio greičio filtras buvo sukurtas filtruoti vandenį iki ypač gryno. Pašalina kenksmingas ištirpusias dujas, taip pat parazitus, smulkias atliekų daleles ir suspenduotus dumblius. Leidžia vandeniui pernešti daugiau deguonies žuvims. Daugiau nei 420 kvadratinių colių filtravimo paviršiaus plotas. 10–220 galonų akvariumams. Sukurtas nuolatiniam darbui, jis pumpuoja iki 400 galonų per valandą. Atgalinės plovimo priemonės valomos neišardant.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai