AKCIJA! Penio didinimo ir tiesinimo prietaisus ProExtender pagamintus Amerikoje

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

AKCIJA! Penio didinimo ir tiesinimo prietaisus ProExtender pagamintus Amerikoje

29,9 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5538732

Skelbimo aprašas

AkCIJA! TIK 29.90 Lt. Parduodu visiškai naują, veiksmingą Amerikoje pagamintą medicininį vyriško organo didinimo ir tiesinimo prietaisą "ProExtender"! Akivaizdūs rezultatai garantuoti!

Prietaisai yra visiškai NAUJI. Dėvint tik 3 valandos per dieną pirmasis rezultatas matomas jau po 2 savaičių!!!

Psichoterapeutai ir žmogaus seksualinės veiklos tyrinėtojai paprastai sutinka su tuo, kad nerimas dėl penio matmenų – viena iš pagrindinių situacinės impotencijos priežasčių. "ProExtender" - geriausias iš vyriško lyties organo padidinimo įtaisų. "ProExtender" rezultatais jau džiaugiasi daugybė žmonių, be to jį naudoja dauguma porno žvaigždžių. Po "ProExtender" panaudojimo kurso gauti rezultatai išlieka nekintantys visą gyvenimą! Šis medicinos stebuklas - tai tikras išsigelbėjimas vyrams, kurių gamta neapdovanojo įspūdingo dydžio varpa. Gydytojai jį rekomenduoja kaip patį patikimiausią prietaisą norint pasididinti savo penį, nes tai yra visiškai nekenksminga žmogaus sveikatai. Tokie metodai jau kurį laiką taikomi medicinoje norint patempti ir užauginti naują odą, patempti kaulus. Pirmieji tokią techniką pradėjo naudoti Afrikos šalių gyventojai. Berniukai nuo 10 metu privalo nešioti svarmenis ant savo penių, ko pasekoje jų daikčiukų ilgis prasideda nuo 25cm. ProExtender yra pagamintas iš profesionalios medicininės medžiagos naudojamos medikų. Jeigu jūsų penio ilgis 13-15cm, tai po 6 mėnesių dėvėjimo ProExtender kasdien tik po 3 valandas jūsų penis išaugs iki 18-20cm ilgio, o apimtis padvigubės!!!

Su "ProExtender" galite:

* Padidinti varpos ilgį erekcijos metu 3-8 cm;
* Padidinti varpos ilgį ramybės būsenoje 2-7 cm;
* Padidinti varpos apimtį 1-2 cm;
* Ištiesinti palinkusią varpą mažiausiai 70 proc.;
* Pokyčiai išliks visą gyvenimą!


******************* PRISTATYMAS *******************

Konfidencialus pristatymas. Prekė bus supakuota be jokių užrašų.

Siunčiu į visus Lietuvos miestus autobusu arba paštu.

Siuntimo būdai:

1. Greitu Registruotu paštu - užsakius prekes greitu registruotu paštu jums reikęs apmokėti už prekę(-es) i mano banko sąskaitą ir pridėti 8 Lt už siuntimo išlaidas. Prekę(-es) gausite 1-4 darbo dienų bėgyje) Prekes paštininkas atneš Jūsų nurodytu adresu tiesiai į Jūsų namus ir įteiks pasirašytinai.

2. Išperkamuoju paštu - užsakius prekes išperkamuoju paštu pinigus sumokate pašte kai gaunate prekes, šio būdo kainą jums kainuos 8 Lt už siuntimą ir 10 Lt išperkamasis mokestis, išviso 18 Lt. Prekės bus pristatytos į Jūsų artimiausią pašto skyrių 1-4 darbo dienų laikotarpyje. Kai prekė pasieks Jūsų artimiausią pašto skyrių į savo pašto dėžutę gausite pranešimą apie prekės atsiėmimą pašte.

3. Siuntos autobusu. Apmokėjus už prekę(-es) ir siuntimo autobusu išlaidas i mano banko sąskaitą, prekė(-ės) išsiunčiamos maršrutiniu autobusu į Jūsų nurodytą vietą. Siuntimo išlaidas galite pamatyti pateiktoje lentelėje:
www.siuntosautobusais.lt/siuntos-lietuvo je/kainos


********************** KONTAKTAI **********************

www.perku.96.lt
Tel. 862223583
Skype: perku.96.lt
E-mail. info@perku.96.lt

Prašome peržiūrėti ir kitas mano parduodamas prekes: www.perku.96.lt

Raktažodžiai:
proextender andro penis penio didinimas, penio didinimo prietaisas padidinti varpa didesnis penis penio dydis proextender kaina penio didinimo kaina penio didinimo prietaisas kaina didintuvas didintuva profesionalus sexas seksas didele didelė vyriskas vyriškas organas varpos andropenis pasididziavimas pasididziavimo pasidižiavimas dydis didelis

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.