AKCIJA Naujas Fisher Price Little People garažas - trasa

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

AKCIJA Naujas Fisher Price Little People garažas - trasa

59,08 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5763097

Skelbimo aprašas

Naujas originalus gamintojo pakuotėje Fisher Price LittlePeople automobilių trasa - garažas

Žaislas skirtas vaikučiams nuo 1.5 iki 5 metų, tad patenkins skirtingo amžiaus vaikų poreikius.
Didelis, spalvingas, kokybiškas žaislas tiks tiek mergaitėms, tiek berniukams. Automoblių trasa pagaminta piramidės pavyzdžiu: viršūnėje yra vienam automobiliui skirtas įvažiavimas, kuris leidžiantis į apačią išsišakoja į du skirtingų spalvų spiralinius nuvažiavimus ir vieną tramplyną. Kiekviename kelio išsišakojime yra speciali automobilių nukreipimo į skirtingas puses svirtelė, kurią galima pačiam reguliuotis arba palikti viską likimo valiai ir laukti siurprizo, mat nežinia, kur nuvažiuos mašinytės.
Automobilių trasa papildyta degaline su lanksčia žarna, šlagbaumu, stovėjimo mokėjimo aparatu, butaforiniu liftu, parkingo vieta vienam automoliui, šviesoforu. Tad be lenktyniavimo šis žaislas gali pasiūlyti platų spektrą užsiėmimų vaikams. Be lipdukų, kurie naudojami kaip kelio ženklai, pati trasos plastmasinė dalis yra su išgaubtais skirtingų daiktų reljefais, tai suteikia vaikams galimybę kiekvieną kartą atrasti vis kažką naujo savo žaidimuose. Šis žaislas yra patrauklios išvaizdos iš visų savo pusių, tad ir viduryje kambario jis puikiai žiūrėsis, o tai suteiks ir galimybę žaisti keliems vaikams vienu metu. FisherPrice automobilių trasa mažiesiems suteiks užsiėmimą ne vienai valandai, mat kiekvienas vaikas neatsispirs netikėtumo jausmui, kurį siūlo ši trasa, ir norės žaisti dar ir dar.
Ši unikali, beveik vieno metro aukščio trasa, suteiks ne tik žaidimo malonumą, tačiau ir vystys jūsų vaikus:
• Loginis mastymas – automoblių nukreipimo skirtingomis trasos pusėmis svirtelės padės suprasti jūsų mažyliams, kad jie patys gali reguliuoti veiksmus, kooreguoti žaidimo tėkmę, suvoks, jog jų veiksmai turi pasekmes.
• Vaizduotė – degalinė, šlagbaumas, parkingo mokėjimo aparatas bei skirtingi piešiniai suteiks daug idėjų kaip žaisti, kokius vaidmenis atlikti, tėvelių pagalba net ir patys mažiausi galės sukurti mažą istoriją, kurios aktyviais dalyviais bus patys.
• Smulkioji motorika – svirtelių reguliavimas, šviesoforo nustatymas, degalų žarnos naudojimas, šlagbaumo pakėlimas bei nuleidimas lavins ir jūsų vaikų smulkiąją motoriką, o tai didelis pliusas, mat smulkiosios motorikos lavinimo dėka jūsų vaikai geriau ir anksčiau pradės kalbėti, lengviau išmoks naudotis stalo įrankiais ar laikyti rankose rašymo priemones.
• Realybės suvokimas – šviesoforo pagalba galėsite paaiškinti vaikams saugaus eismo kelyje taisykles, šlagbaumo, degalinės, parkingo mokėjimo aparato funkcijas, o vėliau šiuos akcentus galėsite parodyti vaikams realybėje.

Žaislą galima atsiimti Vilniuje. Į kitus miestus keliauja pastu .
Tel: +37067440440 , +37061157819 el. pastas: pigiaipirk@gmail.com

Daugiau info ir zaislu:
http://public.fotki.com/pirktikpigiau/nauji-zaislai-pigiau

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.