AKCIJA Lexen Healthy Juicer rankinė sulčiaspaudė

AKCIJA Lexen Healthy Juicer rankinė sulčiaspaudė

37 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5920185
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 66
AKCIJA Lexen Healthy Juicer rankinė sulčiaspaudė

Skelbimo aprašas

Rankinė sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer specialiai sukurta spausti sultis iš želmenų, bet puikiai spaudžia ir iš špinatų, petražolių, salotų ir kitų lapinių daržovių.

Horizontalus sukamasis sraigtas
Besisukančio sraigto pagalba sulčiaspaudė tikra to žodžio prasme spaudžia želmenis ir lapines daržoves bei tokiu būdu išspaudžia maksimalų kiekį sulčių. Sulčiaspaudėje nenaudojami aštrūs, greitai besisukantys peiliai, todėl sultys išsaugoja maksimalų kiekį vitaminų ir mineralų.

Maksimalus rezultatas
Šios sulčiaspaudės efektyvumas spaudžiant sultis iš želmenų ir lapinių daržovių yra ypač didelis. Priešingai nei su išcentrine sulčiaspaude, spaudžiant sultis iš želmenų su Healthy Juicer išspaudos yra visiškai sausos.

Išsaugo vitaminus ir mineralus
Kadangi spaudimo metu želmenys ar lapinės daržovėmis nėra pjaustomos aštriais peiliais, o sultys neturi kontakto su metalu, išspaustose sultyse gausu vitaminų ir mineralų. Spaudžiant sultis su Healthy Juicer nevyksta oksidacijos procesas, kadangi nėra greitai besisukančių dalių. O būtent dėl oksidacijos sultys praranda didelį kiekį vitaminų. Želmenų sultyse gausu vitaminų B-6, B-12, C, K, taip pat betakarotino, o su Healthy Juicer sulčiaspaude spaustose sultyse visų vertingųjų medžiagų išlieka daugiausiai.

Elektroninės prekybos namai - NAMIS.lt
www.namis.lt
Tel. Nr. 8 699 90336

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Taip pat mus galite rasti facebook'e www.facebook.com/Namis.lt

Kontaktai

Vardas
Namis
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas