Acer Aspire P3-171 Ultrabook parduodu arba kieciu

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Acer Aspire P3-171 Ultrabook parduodu arba kieciu

272,24 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5810149

Skelbimo aprašas

parduodu Acer Aspire P3-171 Ultrabook arba kieciu
Pagrindinės charakteristikos: ACER Aspire P3-171 11.6 i3-3229Y 60GB W

Nešiojamasis kompiuteris Acer Aspire P3-171 UltraBook
Intel® Core™ i3-3229Y Dual-Core Procesorius
Ekrano įstrižainė: 11.6" (~29 cm)
Operatyvinės atminties (RAM) apimtis: 2 GB
Informacijos kaupiklio (SSD) talpa: 60 GB
Operacinė sistema: Microsoft Windows 8
Grafikos apdorojimo įrenginys: Intel HD Graphics 4000


Peržiūrėti visas savybes
Aprašymas: ACER Aspire P3-171 11.6 i3-3229Y 60GB W8 NX.M8NEL.015
„Dual Core“ procesorius (dviejų branduolių)
Dviejų branduolių, 1,4 GHz „Dual Core“ procesorius žymiai padidina „ACER ASPIRE P3-171“ planšetinio kompiuterio darbo našumą ir užtikrina greitą bei nepriekaištingą programų veikimą. Vienu metu Jūs galėsite dirbti su keliomis programomis, žaisite šiuolaikiškus 3D žaidimus, taip pat peržiūrėsite mėgstamus vaizdo įrašus bei nuotraukas, bendrausite socialiniuose tinkluose ir „Skype“ programoje.

Operatyvioji atmintis
Tai pats tinkamiausios operatyviosios atminties kiekis, jei norite mokytis, dirbti ir pramogauti. „ACER ASPIRE P3-171“ planšetinis kompiuteris su įmontuota 2 GB talpos operatyviąja atmintimi ypač greitai veikia bei lengvai susidoroja su savo užduotimis: įvairių vaizdo įrašų, nuotraukų, garso bylų kūrimu, saugojimu ir atkūrimu, bendravimu internete, žaidimais ir t.t. Tokia operatyviosios atminties talpa leidžia dirbi su keliomis programomis tuo pačiu metu, nelėtinant kompiuterio veikimo.

„Windows 8“
Turint planšetinį kompiuterį arba „ ACER ASPIRE P3-171“, kuriame įdiegta „Windows 8“ operacinė sistema, jums nereikės iš naujo mokytis, kaip reikia dirbti su kitomis programomis. Ši sistema yra ta pati programinė įranga, kuri naudojama asmeniniuose bei nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Planšetinis kompiuteris nereikalauja specialių, tik jam pritaikytų programų, nes jame galėsite įdiegti įprastines kompiuterių programas. „Windows 8“ sistema automatiškai palaiko saugą: yra apsaugota nuo virusų, atnaujina programinę įrangą. „Windows“ programėlių parduotuvė visada Jus nudžiugins gausiu įvairiausių programėlių pasirinkimu, taip pat – muzika, žaidimais ir kitomis pramogomis.

60 GB vidinės atminties
Itin talpi „ACER ASPIRE P3-171“ planšetinio kompiuterio vidinė atmintis leis išsaugoti 8 HD kokybės filmus, 32 muzikinius albumus ir apie 800 nuotraukų bei Jūsų mėgstamiausius žaidimus, nepaveikiant pastovaus, kokybiško ir stabilaus prietaiso veikimo.

Vaizdo kamera
„ACER ASPIRE P3-171“ planšetinis kompiuteris išsiskiria įmontuota 5 MP vaizdo kamera, kuri sugeba gerai fotografuoti, įrašyti aukštos kokybės vaizdą bei perteikti visą spalvų paletę ir vaizdo detalumą. Be to, šis kompiuteris turi priekinę vaizdo kamera, kuri yra nepakeičiama, jei norite kad pašnekovas matytų Jūsų veidą, kai naudojatės „Skype“, „Google Talk“ bei kitomis programomis.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.