88W įkraunama hibridinė lempa su bluetooth funkcija

88W įkraunama hibridinė lempa su bluetooth funkcija88W įkraunama hibridinė lempa su bluetooth funkcija88W įkraunama hibridinė lempa su bluetooth funkcija88W įkraunama hibridinė lempa su bluetooth funkcija88W įkraunama hibridinė lempa su bluetooth funkcija

88W įkraunama hibridinė lempa su bluetooth funkcija

89,9 €
ID: 7999842

Skelbimo aprašas

Įkraunama lempa manikiūrui ir pedikiūrui, skirta visų tipų geliniams lakams, geliams ir polygeliams džiovinti. Ji taip pat turi bluetooth funkciją ir įmontuotus galingus garsiakalbius, kurie leis paleisti muziką iš telefono ar kompiuterio, prijungto prie įrenginio per Bluetooth.

Svarbiausia tai, kad šis lempos modelis veikia ne tik prisijungus prie el.lizdo - lempa turi vidinį maitinimo šaltinį/bateriją, kuri leidžia atlikti manikiūrą ir pedikiūrą bet kurioje vietoje, todėl šis modelis idealus meistrui atliekančiam procedūras kliento namuose.

Lempa tinkama nagų priauginimui ir geliniam lakavimui, o išskirtinis dizainas puikiai pritaikytas atlikti ir pedikiūrą. Nuimamas lempos pagrindas/dugnas palengvina lempos priežiūrą ir paviršiaus valymą.

Lempoje sumontuoti net 42vnt. UV/LED šviesos diodų, kurie yra nežalingi žmogaus organizmui bei tarnauja net iki 50000 darbo valandų. Lempa taip pat turi judesio daviklį ir darbo laiko įsiminimo funkciją. Įdėjus plaštaką į lempą įsijungia, o ištraukus plaštaką – automatiškai išsijungia. Prietaiso korpuso viršutinėje dalyje rasite įmontuotą net 4 darbo rėžimų laikmatį: 10s, 30s, 60s ir 90s laikmatį. LOW HEAT laikmačio nustatymas pasižymi išskirtine funkcija, kuri leidžia reguliuoti lempos galią, todėl su šia lempa lengvai išvengsite gelio kaitimo, deginimo pojūčio.

Techniniai duomenys:

įtampa: 100V-240V 50 / 60HZ 4A, 24V 4A
galingumas: 88W
šviesos diodų skaičius: 42vnt. DUAL LED
laikmatis 10s/30s/60s/90s
įkraunama - galima dirbti neįjungus į el.lizdą
bluetooth funkcija - galėsite paleisti muziką iš telefono ar kompiuterio, prijungto prie įrenginio per Bluetooth
įmontuoti galingi garsiakalbiai
judesio davikliai
darbo laiko įsiminimo funkcija
lempos aušinimo technologija
reguliuojamas lempos galingumas
išskirtinis dizainas
erdvus dizainas, leidžiantys be problemų įkišti visą ranką
matmenys: plotis 22cm, aukštis 11,5cm, gylis 16cm
laido ilgis 200cm

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt

Kontaktai

Vardas
www.viskasnagams.lt
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai