860232023 kroviniu pervezimai su kranu vilniuje ir lietuvoje tralo paslaugos

860232023 kroviniu pervezimai su kranu vilniuje ir lietuvoje tralo paslaugos

Sutartinė
ID: 5900636
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 93
860232023 kroviniu pervezimai su kranu vilniuje ir lietuvoje tralo paslaugos
Daugiau
Daugiau nuotraukų (10)

Skelbimo aprašas

Nebrangiai pervežame krovinius automobiliu su kranu . KRANO PASLAUGOS. kroviniu gabenimas.automobiliu, zemes ukio technikos, sandeliavimo technikos, statybines technikos- medziagiu.Nebrangiai fiskaras,manipuliatorius,platforma, tralas su kranu.Vezame krovinius bortiniais sunkvezimiais ,jame yra sumontuotas manipuliatorius kurio pagalba galime isikelti krovinius. ivairiu kroviniu ir technikos pervezimasAUTOMOBILIŲ TRANSPORTAVIMAS – paslauga, kuomet automobiliai pervežami pagal kliento poreikius. Transportuojame iš taško A į tašką B. Gabename lengvuosius automobilius, mikroautobusus ir sunkvežimius ant specialaus atraminio įtaiso.
AUTOMOBILIO IŠTRAUKIMAS
Patekote į avariją? Užklimpote? Nuvažiavote nuo kelio? Atliekamas automobilių, sunkvežimių, mikroautobusų ištraukimas.
PAGALBA KELYJE - tai ne tik remontas, bet ir automobilių, sunkvežimių, mikroautobusų transportavimas - pervežimas - buksyravimas.

TRALO PASLAUGOS IKI 16 TONŲ:

Žemės ūkio technikos transportavimas
Krautuvų pervežimas
Traktorių gabenimas
Statybinės technikos pervežimas
Sunkvežimių techninė pagalba
Autobusų buksyravimas
Lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų (gali būti vežama iki 3-jų automobilių vienu metu) pervežimas
Techninė pagalba nevažiuojantiems automobiliams, bei automobiliams po avarijos;​

KROVINIŲ PERVEŽIMAS SU FISKARU - SUNKVEŽIMIS SU KRANU IKI 10 TONŲ:
Statybiniai blokai ir trinkelės ant padėklų;
Kitiems kroviniams iki 10 tonų
Mediena
Konteineriai
Būdelės
Kioskai
​Metalo konstrukcijos
SUNKVEZIMIU VIKINGAS, TRALAS VILNIUJE, PAGALBA KELYJE, EVAKUATORIAUS PASLAUGOS VILNIUJE, TECHNINĖ PAGALBA KELYJE. TRALAS VILNIUS IŠSPRĘS KILUSIAS PROBLEMAS PATYRUS AVARIJĄ. IŠTRAUKIMAS UŽKLIMPUS SU TEMPIMO GERVE, TRALIUKAS EVAKUATORIUS VILNIUJE VISĄ PARĄ. VILKIKŲ TRANSPORTAVIMAS, SUNKVEŽIMIŲ TECHNINE PAGALBA VILNIUJE, PAGALBA KELYJE SUNKVEŽIMIAMS BET KOKIOJE SITUACIJOJE. SUNKVEŽIMIŲ EVAKUATORIUS, SUNKVEŽIMIŲ EVAKUACIJA, ATVERTIMAS AR IŠTRAUKIMAS UŽSTRIGUS PURVE, ANT LEDO AR ĮKALNĖJE. SUNKVEŽIMIŲ PAGALBA KELYJE, PAGALBA KELYJE SUNKVEŽIMIAMS TAI NE TIK REMONTAS, BET IR SUNKVEŽIMIŲ TRANSPORTAVIMAS, SUNKVEŽIMIŲ PERVEŽIMAS. KAI REIKALINGA TECHNINĖ PAGALBA SUNKVEŽIMIAMS TADA NAUDOJAMA STANDI VILKTIS - VYKSTA SUNKVEŽIMIŲ BUKSYRAVIMAS, KURIAM NAUDOJAMAS SUNKVEŽIMIŲ TRALAS.​ TECHNINĖ PAGALBA VILNIUJE, AUTOMOBILIŲ PERVEŽIMAS, AUTOMOBILIŲ TRANSPORTAVIMAS NE TIK VILNIUJE IR LIETUVOJE BET IR POMOC DROGOWA, HOLOWNIK, эвакуатор вильнюс, ГРУЗОВОЙ эвакуатор вильнюс,грузовой эвакуатор литва, грузовой эвакуатор в литве . TRANSPORTAVIMAS UŽBLOKUOTAIS RATAIS KAI REIKALINGAS SUNKVEŽIMIS SU MANIPULIATORIUMI. KROVINIŲ PERVEŽIMAS VILNIUJE KURIAM NAUDOJAMAS SUNKVEŽIMIS SU KRANU. GALIMA KRANO NUOMA, FISKARO NUOMA VILNIUJE IR APSKRITYJE. MANIPULIATORIAUS PASLAUGOS VILNIUJE, PERVEŽIMAS SU KRANU ĮVAIRIŲ KROVINIŲ. MANIPULIATORIUS VILNIUJE NAUDOJAMAS IR ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKOS PERVEŽIMUI. SANDĖLIAVIMO IR STATYBINĖS TECHNIKOS PERVEŽIMAS SU KRANU, FISKARO PASLAUGOS VILNIUJE. SUNKVEŽIMIS MAN SU KRANU FISKARU VILNIUJE NUOMOJAMAS IR MANIPULIATORIUS VILNIUJE, KRANO KELIAMOJI GALIA 4TONOS. SUNKVEŽIMIŲ PAGALBA KELYJE, KRANAS VILNIUJE, FISKARAS VILNIUJE, MANIPULIATORIUS VILNIUJE - VISKAS KO REIKIA KROVINIŲ PERVEŽIMUI. TECHNINE PAGALBA VILNIUS NE TIK TRAKTORIŲ PERVEŽIMAS BET IR JŲ PAKĖLIMAS SU KRANU.

Kontaktai

Vardas
viktoras
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas

VIP skelbimai