8 602 68701 Išblaivinimas namuose Vilnius Konfidencialu Išblaivinimas Visą parą

8 602 68701 Išblaivinimas namuose Vilnius Konfidencialu Išblaivinimas Visą parą

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7246789
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 7
8 602 68701 Išblaivinimas namuose Vilnius Konfidencialu Išblaivinimas Visą parą

Skelbimo aprašas

Kamuojantis nepraeinamas nerimas, sunkumas širdies plote, didesnis prakaitavimas.Dažniausiai taip nutinka dėl alkoholio didelio arba pastovaus išgerinejimo. Pašalinti nuovargio, nerimo, streso, skysčių ir mikroelementų trūkumo simptomus padeda stiprinamosios lašelinės lašinimas. Po blaivinimo žmogaus nebevargins apsvaigimas, gerėja orientacija.
Budinga praktika, jog išgėrinėjant, etanolis sumažina apetitą, blokuojamas smegenų centro, atsakingo už mitybos poreikį.
Tokiu atveju reikia atkurti mitybos pusiausvyrą, koreguoti darbo ir poilsio režimą, vengti streso.Sunerimti reikia tada, kai nuolatos be didesnės pertraukos vartojami svaigieji gėrimai . Tai gali signalizuoti apie įvairius sveikatos sutrikimus. Nevalgius išgertas alkoholis pašalinamas maždaug per 60 min., maksimali koncentracija kraujyje susidaro per pusantros valandos.Vemiant galima pašalinti tik tą alkoholį, kuris yra užsilikęs skrandyje, pats vėmimas irgi nėra nepavojinga procedūra – yra galimybė pasitaiko tokių atvejų, kai paspringstama skrandžio turiniu ar plyšta skrandžio gleivinė ir žmogus gali nukraujuoti.Didžioji išgerto alkoholio dalis yra skaidoma ir kuris laikas išsilaiko organizme, ir tik apie 10 proc. yra pašalinama su šlapimu, prakaitu ir iškvepiamu oru. Lašelinės palengvina savijautą. pamaitina organų sistemas.

Kontaktai

Vardas
detoksikacija
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas