- 70 % Roletai žaliuzės nuo saulės ir karščio Klaipėdoje

- 70 % Roletai žaliuzės nuo saulės ir karščio Klaipėdoje

8,69 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5621987
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 283
- 70 % Roletai žaliuzės  nuo saulės ir karščio Klaipėdoje
Daugiau
Daugiau nuotraukų (16)

Skelbimo aprašas

Roletai žaliuzės - geriausia kaina Klaipėdoje DOMREMUS (UAB MB DOMOS)
Nuo saulės roletų audiniai apsaugo nuo karščio - kainos nuo 11 eur.
Roletai žaliuzės nuo saulės ir karščio. Vienas iš svarbiausių roletų ir žaliuzių uždavinių yra apsaugoti nuo intensyvios saulės kaitinimo ir karščio. Norite užtamsinti patalpas, tam kad galėtumėte žiūrėti televizorių, dirbti kompiuteriu, miegoti dienos metu, ar tiesiog pailsinti akis nuo saulės? Naudojami specialūs roletų audiniai: tankūs ir stori audiniai (tekstiliniai), visiškai neperšviečiami audiniai (gumuoti audiniai), audiniai padengti specialia atspindinčia mežiaga (tekstilinė), veidrodinės plėvelės (glassguard veidrodinės plėvelės), specialūs tinklelio tipo audiniai (screen audiniai)
Sulaiko saulės spindulius, tačiau neužtamsina. Saulės spindulius galima blokuoti ir sulaikyti nebūtinai pasirenkant tamsų roletų audinį. Pasirinkus šviesų, tačiau tankų audinį, neprarasite dienos šviesos, tuo pačiu galėsite dirbti kompiuteriu, žiūrėti televizorių, pailsinti akis. Be to, šviesus audinys sulaikys karštį, nes saulę ir šilumą geriausiai atspindi šviesūs audiniai. Šie roletų audiniai kainuoja ženkliai pigiau nei specialūs audiniai nuo saulės.
Roletų audinys SCREEN ypatingas savo išskirtinėmis savybėmis. Tai specialus audinys nuo saulės ir karščio. Jis sulaiko iki 95 proc. ultravioletinių spindulių. Svarbu tai, kad roletų audinys visiškai išskaidydamas saulės spindulius neužtamsina patalpų, o sukuria jaukią ir priimtina žmogaus akiai aplinką. Audinys yra permatomas, tai didžiulis privalumas norintiems matyti vaizdą už lango.
Roletų audiniai NAKTIS yra visiškai nepermatomi, neperšviečiami, todėl ypatingai tinka tiems, kurie nori gerai išsimiegoti dieną. Standartiškai šie audiniai būna vienspalviai. Įspėjame. Šie audiniai yra padengti guma, todėl žiemą langai gali rasoti. Rekomenduojame šiuos audinius pasirinkti prie klasikinių, laisvai kabančių roletų tipo. Audinys nebus prigludęs prie stiklo, todėl langai nerasos.

Kontaktai