3ha prie Karmėlavos aero uosto

3ha prie Karmėlavos aero uosto

340 000 €
ID: 7234451
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 34
3ha prie Karmėlavos aero uosto

Apie

Savivaldybė
Kauno r. sav.
Gyvenvietė
Karmėlavos mstl.
Plotas (a.)
300.00
Sklypo paskirtis
Žemės ūkio

Ypatybės

Be pastatų

Skelbimo aprašas

3ha prie Kauno oro uostas yra įsikūręs Karmėlavoje, nuo Kauno miesto yra nutolęs 13 kilometrų šiaurės-rytų kryptimi, jis turi puikų susisiekimą su pagrindiniu geležinkeliu, keliais bei regiono upių uostu:
- atstumas iki Via Baltica greitkelio – 15 km;
- atstumas iki A1 kelio – 8 km;
- atstumas iki A6 kelio – 15 km;
- atstumas iki Palemono geležinkelio krovimo terminalo – 10 km;
- atstumas iki Kauno upių uosto – 17 km.
Naudojantis aukščiau nurodytais greitkeliais, geležinkeliu ir upių keliu, kroviniai gali būti lengvai transportuojami į niekada neužšąlantį Klaipėdos jūrų uostą, nes Kaune yra pagrindinės šiaurės-pietų ir rytų-vakarų geležinkelių jungtys bei greitkelių koridoriai:
- geležinkelių linijos: Sankt-Peterburgas – Talinas – Ryga – Kaunas – Šeštokai – Varšuva ir Kaliningradas – Kaunas – Vilnius – Maskva;
- greitkeliai – Via Baltica ir kelias A1 Klaipėda – Kaunas – Vilnius – Minskas – Maskva.

Parduodamų žemės sklypų bendras plotas – 3 ha
Pardavėjas (fizinis asmuo) parduoda nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį daiktą – 3,3515 ha bendro ploto žemės, susidedantį iš keturių sklypų. Sklypų detalės:
Sklypai ribojasi su keliu Kaunas-Jonava, t.y. Vilniaus gatve, Rožių gatve ir Kauno aerouosto tvora. Pakilimo takas nuo sklypo kampo ribos yra už 300 metrų, per sklypą nutiestas žemo slėgio dujotiekis, 10 kilovatų elektros kabelis. Šalia sklypo yra elektra, ryšių kabeliai.

Parduodamas sklypas, kaip ir visas Karmėlavos miestelis, patenka į aerouosto apsaugos zoną. Leidžiamas statinių aukštis – ne daugiau 20 metrų, o prie aerouosto tvoros galimi statiniai, kurie neblogintų matomumo iš aerouosto skrydžių valdymo bokšto.

Kontaktai

Vardas
Darius
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai