+37062500684.DETOKSIKACIJAISBLAIVINIMAS NAMUOSE ALYTUS ISBLAIVINIMAS ALYTUJE

+37062500684.DETOKSIKACIJAISBLAIVINIMAS NAMUOSE ALYTUS ISBLAIVINIMAS ALYTUJE

Sutartinė
ID: 7248722
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 131
+37062500684.DETOKSIKACIJAISBLAIVINIMAS NAMUOSE ALYTUS ISBLAIVINIMAS ALYTUJE

Skelbimo aprašas

Detoksikacija nuo alkoholio 8 625 00684 Pagirių simptomai pažįstami daugeliui ilgesni laiko tarpą vartojusiems alkoholio produktus vargina pykinimas, galvos skausmas, rankų drebėjimas, padažnėjęs pulsas, džiūstanti burna. Jie atsiranda todėl, kad organizmą nuodija alkoholio skilimo produktai: metanolis, acetaldehidas, rūgštys, fuzelis ir kiti. Be to alkoholis veikia kaip šlapimo išsiskyrimą skatinanti priemonė, todėl organizmas netenka daug skysčių, o su jais ir mineralinių medžiagų.Patikimiausia priemonė nuo pagirių yra laikas. Tačiau yra metodų, kaip pagreitinti pagijimo procesą. Detoksikacija nuo alkoholio namuose Rezultatas bus geresnis, jei nuo pagirių gydysimės sąmoningai, suvokdami, kas vyksta organizme ir ko jam labiausiai trūksta.Pirmiausiai atliekama Detoksikacija nuo alkoholio Vilniuje skiriama preparatų, turinčių kalio ir magnio druskų, Medikamentinė alkoholio detoksikacija atliekama lašinant lašelines, skiriant elektrolitus.. Į organizmą sugrąžinami prarasti mikroelementai: Kalis Magnis Natris, NaCl, CaCl, MgCl, atstatomas normalus organizmo elektrolitų balansas, sureguliuojami hemodinaminiai rodikliai, stabilizuojama bendra būklė, valomas, stiprinamas organizmas, atstatoma normali širdies veikla, sureguliuojamas arterinis kraujo spaudimas.
Įvertinus paciento, apsinuodijusio alkoholiu būklę, persirgtas ligas, atsižvelgus ar ligonis nealergiškas, skiriami medikamentai, padedantys greičiau suskilti alkoholio toksinams, sustiprinantys organizmą, suteikiantys pacientui žvalumą. Išblaivinimo metu stebime paciento medicininė būklė ir savijauta; Isblaivinimas Alytuje Gydytojas įvertina paciento, apsinuodijusio alkoholiu būklę, persirgtas ligas, išklauso nusiskundimus, apžiūrimas pacientas, matuojamas kraujospūdis, širdies veikla, kūno temperatūra, kraujo įsotinimo deguonimi matavimas, stebėjimas ir korekcija.isblaivinimas Alytus Paskiriamas individualus gydymas, kurio trukmė nuo 3 iki 5 valandų, kol atstatomos normalios gyvybinės funkcijos (sureguliuojamas kraujospūdis, širdies veikla, virškinamojo trakto ir kitų organizmo sistemų veikla, Isblaivinimas namuose Alytuje
ilgalaikis ar trumpalaikis alkoholio vartojimas paliečia visas žmogaus gyvenimo sferas: biologinę (organizmas), socialinę tai yra šeima, darbas, visuomenė), socialine pasaulėžiūra, gyvenimo tikslas ir prasmė, savęs suvokimas), psichinę (sąmoningumas, emocinė būsena, psichologinės problemos).
imptomai yra juntamesni. Simptomai gali būti: dilgčiojimas, drebulys, raumenų spazmai, mėšlungis, elektrinio aktyvumo smegenyse sukelti staigūs elgesio pokyčiai, lydimi širdies rimto pakitimų. Labai didelė mikroelementų stoka organizme gali sukelti kalcio koncentracijos kraujyje sumažėjimą, o tai yra susiję ir su mažesne kalio koncentracija kraujyje.Sumažinamas toksinis alkoholio poveikis nervinei,kardiologinei, virškinimo ir kitoms sistemoms. Po išblaivinimo susinormalizuoja skrandžio rūgštingumas, kraujo spaudimas, širdies ritmas, sustiprėja nusilpęs raumenynas, išnyksta silpnumas, pagerėja psichologinis balansas.

Kontaktai

Vardas
DETOKSIKACIJA
Telefonas
Miestas
Alytus
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai