Įspūdingas, kastruotas katinas ieško namučių

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Įspūdingas, kastruotas katinas ieško namučių

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5756908

Skelbimo aprašas

Spėk, kas čia toks gražus ir pūstažandis? Spėk, kas čia pas mus toks mielas ir komunikabilus? Spėk, kas čia toooks didelis ir įspūdingai atrodantis? Spėk, kas gi šiandien dairosi naujų namų ir atsakingų bei mylinčių šeimininkų? Ogi Spėkas :-) . Jaunas, vos 2 metukų amžiaus, katinėlis. Kad būtų aiškiau apie kokį įspūdingumą kalbam, paminėsim, jog šiuo metu jis sveria visus 5,3 kg ! Didelis, taip? :-D
Bet ir širdelė jo didelė - visuomet strykteli iš savo miego karalystės vos atėjus į kambarį, visuomet prisiglaus, "drūtai vyriškai" bakstelės savo pūkuotu žandu į veidą ir paprašys paglostyti :-) . Net su savo kambarioku, mažyliu Bardu, kuris sveria juokingus 1,3 kg, elgiasi džentelmeniškai, niekuomet neskriaudžia ir globoja, kaip tikras draugas :-)
Spėkas ramus ir rimtas vaikinas, namuose elgiasi tvarkingai, naudojasi dėžute su kraiku, kartais mėgsta pažaisti, bet visuomet santūriai. Tik su mažyliu katinėliu "praskysta" ir pradeda straksėti aplink jį, kaip koks pusmetinis kačiokas :-D . O štai apie suaugusius, priešiškai nusiteikusius katinus ir apie vaikų besaikį glebėsčiavimą jis turi savo nuomonę - griežtas ne! Juk jis tikras katinas, kuriam reikia ramaus bendravimo ;-) . Jam daug mieliau gulėti išsitiesus ant palangės ir ramiai medituoti. Ir kam reikalinga lova, Spėkas taip pat žino - žinoma, kad ji būna paklojama jam. Tad nieko nuostabaus, kai prabundi ryte , pramerki akis ir ant pagalvės matai ramiai susiraičiusį milžiną, kurio storos letenos "elegantiškai sugrūstos" tau į kaktą ar žandą :-D . Bet jis dėl to nesijaučia nesmagiai, nepatinka - einant miegot užsidaryk duris ;-)
Tai toks tas mūsų Spėkas, galingas, draugiškas, ramus ir kultūringas. Beje, jis visiškai pasiruošęs kelionei į naujus namus - nukirmintas, paskiepytas, kastruotas. Jis laukia Tavo skambučio tel. 8 690 63279 ;-)
Marijampolė

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.