2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime

2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime

2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime

7 500 €
ID: 7748690

Apie

Savivaldybė
Zarasų r. sav.
Gyvenvietė
Daneikių k.
Statybos metai
1952
Plotas (kv.m.)
47.57
Sklypo plotas (a)
260.00
Kambarių sk.
2
Statybos tipas
Rąstinis
Šildymas
Kietu kuru
Įrengimas
Neįrengtas
Sklypo paskirtis
Žemės ūkio

Skelbimo aprašas

Parduodamas 2,6 ha žemės sklypas su sodyba Zarasų rajone, Daneikių kaime, visai šalia Gražutės regioninio parko bei Antalieptės marių. Priklauso 2,6 ha žemės ūkio paskirties sklypas, gyvenamasis namas (bendras plotas – 47 kv.m.), ūkiniai pastatai, pirtis. Elektra – iki pat sklypo.
Aplinką supa puikūs kraštovaizdžiai, šalimais telkšo gausybė ežerų ir ežerėlių, iki Antalieptės marių – tik kiek daugiau nei 1 kilometras. Vaizdingame Zarasų krašte gausu lankytinų vietų tiek ramiems pasivaikščiojimams gamtoje, tiek aktyviam laisvalaikio praleidimui.
Puikus privažiavimas visais metų laikais, kadangi sodybvietė yra šalimais asfaltuoto kelio. Taip pat nėra apribojimų statyboms ar renovacijai, kadangi sodyba yra šalia Gražutės regioninio parko ribos, ir į jį nepatenka. Puiki vieta už mažą kainą savo svajonių sodybos kūrimui.
Patogus susisiekimas: iki Zarasų miesto – 21 km, Utenos – 29 km, gražaus Salako miestelio - 17 km, o iki Vilniaus – 126 km.

Kontaktai

Vardas
Alvydas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai