10-15, 16-19 m. moksleivius mokome akademinio piešimo ir tapybos

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

10-15, 16-19 m. moksleivius mokome akademinio piešimo ir tapybos

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6136354

Skelbimo aprašas

Moksleiviams - piešimo ir tapyba, kompozicija

MENŲ STUDIJOS "LINKSMOS SPALVOS" Laisvės pr.123 (Pašilaičiuose) ir Ateities g.10 A-03, (Jeruzalė/Baltupiai), Vilnius, ir Riešėje patalpose. Veikia keletas studijų , kuriose mokome dailės, tapybos, akademinio piešimo vyresnius moksleivius ir suaugusius. Keletas grupių moksleiviams šiais metas dirba akcijine kaina-25 eur. per mėnesį, bet moksleiviai atsineša savo priemones. Tapyba prie molberto, vadovaujant profesionaliems dailininkams.
Pertraukėlės metų geriame arbatą ir dailininkas mokytojas pasakoja apie savo, kolegų kūrybą. Kas naujo ir įdomaus šiuolaikinėje Lietuvos ir pasaulio tapyboje. Keletą kartų permetus vyktame į galerijas pažiūrėti įdomios tapybos.
Tapybos pamokose atskleidžiamos spalvų maišymo paslaptys, supažindinama su tapybos būdais ir technikomis, naudojamomis priemonėmis, komponavimo būdais ir pan. Vėliau spalvų ir kompozicijos žinojimas.
Prieš pradedant tapyti verta pasimokyti akademinio piešimo pagrindų. Piešiant gipsines figūras mokome akademinio piešimo taisyklių ir paslapčių. To tarp tapybos pamokų mokų Jus mūsų dailininkės.
Tapybos ir kompozicijos užsiėmimuose profesionalūs dailininkai padeda kiekvienam iš Jūsų atskleisti savyje slypinčius talentus ir sugebėjimus, kuriant nepakartojamus ir širdžiai bei akiai mielus darbus įgysite naudingų žinių bei neįkainojamos patirties. Pavasarį ir vasarą vyksta plenerai gamtoje.
Kad tapyti, riekia mokytis ir piešimo pagrindų. Aiškiname ir mokome piešimo ir akademinio piešimo paslapčių.
MALONIAI KVIEČIAME MOKSLEIVIUS TOBULĖTI, ĮGAUTI ŽINIŲ, LAVINTI RANKĄ PIEŠIANT.
Klauskite, registruokitės tel. 8 687 84853- ŽIMANTĖ ir el paštu: linksmosspalvos@gmail.com, plačiau www.linksmosspalvos.lt,

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.