Kapoklė,smulkinu sakas,samadielkos saku smulkintuvai,biokuras

Šakų smulkintuvas nuoma ir pardavimas

Parduodam ir nuomojam medienos smulkintuvus. Įvairių galingumų, ir našumo. Montuojami ant traktorių arba su autonominiais varikliais. Smulkintuvo nuoma. Nuomojame medienos smulkintuvą: Galima smulkinti rąstelius iki 15cm. Taip pat smulkina ir šakas. Smulkintuvas su autonominiu dyzeliniu varikliu. Susmulkinta mediena tinka katilinių biokurui ar briketų gamybai. Smulkintuvą galima vilkti lengvuoju automobiliu.
2021-04-16
Visi miestaiSutartinė

NUOMA, Šakų smulkintuvo nuoma, medienos smulkintuvas

Nuomojame ir parduodame vokiškus medienos smulkintuvus su autonominiais varikliais. Nuomojame medienos smulkintuvą. Šakų smulkintuvo nuoma. Galima smulkinti rąstelius iki 15cm. Taip pat smulkina ir šakas. Smulkintuvas su autonominiu dyzeliniu varikliu. Susmulkinta mediena tinka katilinių biokurui ar briketų gamybai. Smulkintuvą galima vilkti lengvuoju automobiliu.
2021-04-16
Visi miestaiSutartinė

Šakų smulintuvas

Buvo naudojamas su traktoriumi T-25. Kapoja iki 7 cm pagalius Smulkintuvui yra paruoštas elektros variklis su vežimėliu (papildomai +350eurų)
2021-03-27
Šakiai650 €

Šakų smulkintuvas kapoklė

Kabinamas prie traktoriaus. Smulkina šakas 5-12cm gabalais. Tinka ir prie mažesnios galios traktorių. Taip pat gaminame su bendzininiu, dyzeliniu ir elektros varikliais, Kapoklės,matricos,4-6-8 peilių,su papildomu velenu transporteriui, ar su škyvu konstravimui. Apsauga nuo perkrovų.
2020-05-05
Kelmė680 €