Graužikai, šinšilų, dovanoju juru kiaulyte, dekoratyviniai triusiukai

Džiungarijos žiurkėniukai

Parduodu baltos ir pilkos spalvos džiungarijos žiurkėnų jauniklius.
2019-07-14
Šiauliai 1 €

Specialus pašarų priedas - Šiniloms - Audinėms

Parduodu specialų pašarų priedą "Immuno support PLATINUM", kuris yra naujiena. Tai pašarų priedas, skatinantis virškinimo sistemos darbą ir didinantis žvėrelių imunitetą ir atsparumą. Yra dvi "Immuno support" rušys: Immuno Support BASIC Immuno Support PLATINUM Platinum nuo Basic skiriai tuo, jog Platinum formulė yra sodresnė ir turi 3x probiotikų, nei Basic. DAUGIAU INFO NUOTRAUKOJE ooooooooooooooooooooooooo 500g = 9eur 1kg = 17eur Už papildomą mokesti siunčiu į kitus miestus.
2019-07-13
Visi miestai9 €

Degu

Parduodu du degučius. Šviesesnis vardu Pumpa, tamsesnis Timonas. Su jais parduodami du narveliai ir viskas kas jiems priklauso: šienas, pjuvenos, likęs maistas, vata į guoli, druska, kamuolys lakstyti po kambarį ir šiek tiek likęs smeliukas. Mažesniame namelyje galima juos laikyti kol valomas didysis narvas, ar abu sujungus padaryti viena bendrą.
2019-07-11
Kėdainiai30 €

NYKŠTUKINIAI IR NULĖPAUSIAI DEKORATYVINIAI TRIUŠIUKAI

Kovo 17 dieną vykstame į VILNIŲ. Galimas atvežimas ir į kitus miestus. Parduodame dekoratyvinius liūtagalvius triušiukus ir nulėpausius, 5 savaičių amžiaus. -Triušiukia jau pilnai savarankiški maitinasi patys ir gali keliautu pas naujus šeimininkus. -Galima rinktis tarp patelių ir patinėlių, trumpaplaukių ir ilgaplaukių triušiukų. -Turime žydraakių ir rudaakių triušiukų: rusvų, ryžų, baltų su oranžinėmis, juodomis dėmelėmis, albinosinių, todėl tikrai išsirinksite sau patinkantį . -Triušiukai jaukūs, sveiki, visai nedidukai delno dydžio.:) -Triušiukų tėveliai paskiepyti...
2019-03-16
Visi miestaiSutartinė

Šinšilų gardų gamyba

visis paslaugos šinšilų veisimui
2018-09-10
Visi miestaiSutartinė