Vaikinas ieško merginos, ieskau susirasinejimo draugo, susipazinciau su moterim, merginos pute

ieškau simpatiškos mergytės

Susipažinčiau su 18-38m ar truputi jaunesne mergyte,nesvarbu ir kuri noretu apsigyventi pas mane,buti visiskai išlaikoma,aprupinama,lepinama,mylima... Simpatukas,mielas,rimtas verslininkas. Kreiptis tik kuri konkreti ir skaityti kas parašyta :)
2023-12-02
Visi miestaiSutartinė1

Vyrui švelnios moters Su aukštuoju..

Vyrui švelnios moters su aukštuoju išsilavinimu gerai atliekančios savo darbą miegamajame...prisistatyti žinuteje. Tik rimtiems santykiems.
2023-11-29
Visi miestaiSutartinė1

Ieškau paprastos drauges rymtai draugystei

Sveikutes. Esu 37 m., vienisas labai paprastas ir laisvas vyrukas. Susipazinciau su miela ir bendraujancia. Mergina ar moterim tik rimtiems santikiams ir gyvenimuj kartu. Jei sudominau, laukiu zinuciu ir skambučio. Atsumas niakliutis nors pats nevairoju aš nr 864651495.
2023-12-05
Visi miestaiSutartinė

Susipažinčiau su įdomia moterimi

Sveiki, Aukštas, tvarkingas, kultūringas ir išsilavinęs vyriškis susipažintų su moterimi iš Suvalkijos maloniam bendravimui, susitikimams.. Nedomina laisvo elgesio moterys, ieškančios vien tik materialinės naudos, ne dėl to, kad negalėčiau jos suteikti, bet tiesiog man tai nėra įdomu.. Amžiaus intervalas galimas platus, 20 - 55 m. Šeimyninis statusas taip pat gali būti įvairus.. Svarbiausia noras susipažinti ir bendrauti.. Bendravimo pradžiai lauksiu Jūsų sms žinučių. Geros dienos
2023-12-05
Visi miestaiSutartinė

merginai

Geras,uždirbantis,dailus vyras švelniai merginai suteiktu bustą...pilna išlaikymą.Pats esu profesionalus masažuotojas,dirbu prabangiam žinomam salone...mielai kasdieną galesiu dovanoti po gerą,atpalaiduojantį masažą tavo kūnui...
2023-12-05
Visi miestaiSutartinė

Domina sexy nuotykiai

Verslininkas ieško pastovesnės moters nuo 18-50 už parama tik sms
2023-12-05
KaunasSutartinė

Įeškau kuri mėgsta...

Įeškau sugyventinės merginos ar moters rimtai draugystei. Nedrausčiau tau turet meilužių... Pilnai išlaikau,esu prie verslo.Rimtas,dailus,rūpestingas. Prisistatyti ir perskambinsiu. Tik susitikimai nedomina.Įštekėjusios ar poros taippat.
2023-12-05
Visi miestaiSutartinė

Merginai meninę fotosesiją

Profesionalus fotografas daro meninę fotosesiją merginai privaciai nemokamai tiek studijoje tiek bet kurioje tavo pasirinktoje aplinkoje.. Su vyrukais nesitariu neskambinekit.
2023-12-05
Visi miestaiSutartinė

susipazinti su mergina

Įeškau merginos gražiai draugystei. Perku devėtus(švarius) mot. apatinį trikotažą,kablus,drabužius,suaugusiu žaisliukus už gera kainą.Tariuosi balsu su mergina iki 39m ir gyvai su parduodamais daiktais.Kiti variantai nedomina,netrukdyti. Siuntimai nedomina.Geras,solidus vyriškis. Atstumas nesvarbu.Visoje lietuvoje. taip pat didelę paramą
2023-12-05
Visi miestaiSutartinė

Rimta draugystė

Labukas;) Ieškau merginos - moters rimtai realiai draugystei.Esu 39m vaikinas iš Jonavos,bendraujantys,draugiškas,paprastas,bet po stuburo traumos dėl pusiausvyros vaikštau su ramentais,vaiku neturiu,nevairuoju,neišlaikytinis...
2023-12-05
JonavaSutartinė

Ieškau merginos pasimatymams

Ieškau merginos trumpiems pasimatymams. Kaunas / Vilnius Tie, kurie čia giriasi, kad yra ypatingai patrauklūs ar ypatingai turtingi- greičiausiai meluoja. Aš sakau teisybę, esu- vidutinybė. Dėl sąlygų galime tartis telefonu / sms / el. paštu.
2023-12-05
KaunasSutartinė

Merginai parama

Nuolat dosniai materialiai remčiau merginą 18 iki 38m.Suteikiu nuomojamą būstą. Svarbu kad butum vieniša be draugo.Gali tureti vaikučių. Žinutėje prašau prisistatykite ir perskambinsiu. Jei gyveni su draugu ir gerai su juo sutari prašau manęs netrukdyti.
2023-12-05
Visi miestaiSutartinė

Ieskau rimtos merginos draugystei.

27 metu paprastas,rimtas vaikinas iesko lieknos,tamsiu plauku,supratingos,merginos rimtai draugystei is kauno nuo 18-30 metu lauksiu zinuciu.
2023-12-05
KaunasSutartinė

ieškau merginos i paklusnuma linkusi geram vyrui

Rimtas,gražus,apsirūpinęs vyras ieško švelnios,paklusnios merginos rimtiems santykiems.Tokios kurią jaudina vyro grubumas,gašlumas lovoje.O gyvenime,buityje paprastumas,supratingumas. Mano dėka tau nebereikės dirbti,viską turesi.Tik konkretūs pasiūlymai. Domina tik merginos! gaideliai skaitykit kas parašyta. Jei tokią merginą,moterytę pažysti atsidekociau dosn...delto sms prisistatyk.Bereikalingai vyriokai neskambinėkit,nesigaišinkit.
2023-12-05
Visi miestaiSutartinė

gal atsilieps gera mergina

Įeškau rimtų santykių su švelnia mergina. Kviečiu gyventi prie jūros grožybių.... tave pilnai išlaikysiu,rūpinsiuos.Kurkime laime kartu mano mažyte.... aferiugoms,žydriems out.
2023-12-05
PalangaSutartinė

45 m.vienysas zmogus iesko paneles gyvenimui.

Man 45 m. Gyvenu Salcininku r. Nevedes. Neturiu seimos. Ne geriu alkocholio. Ne rukau. Esu kulturingas. Nemegstuvakareliu. Domina:gamta,notykiai. Ieskau panasios paneles. Rusakalbes ar lenkakalbies . Tik rimti santykiai,draugyste vedybos. Kitokiu pazinciu nedomina 8 609 61 135 Andzeji.
2023-12-05
Visi miestaiSutartinė

Ieškau nedrasios merginos.

Mokytojas ieško nedrasios merginos išmokyti aistros paslapčių.Jei tave jaudina griežtas kuris tave aukletu ir pati esi paklusni,švelni lauksiu tavęs. Geros širdies,kulturingas,prisižiurintis,patrauklus verslininkas vyras. Būtinas tavo skambutis.Pedikai nerašinekite!
2023-12-05
Visa LietuvaSutartinė

gal yra ipatinga mergina ne iš šios planetos?

labai liudna gal yra kokia ipatinga mergina ne iš šio pasaulio? parašyk man sms.
2023-12-05
Visi miestaiSutartinė

ieskau drauges

ieskau lieknos merginos,moters bet kokiam bendravimuj,galiu palepinti.
2023-12-05
Šiauliai Sutartinė

Įeškau merginos maloni paslaugėle ищу девушку массажистку

Solidus,geras,rimtas,patrauklios išvaizdos,prisižiūrintis ieško švelnios,simpatiškos merginos kasdien (man) trumpai darytų masažą.Apmokinčiau. Į mėn 2->3tūkst. priklausomai nuo tavo noro,pastangų... Stengčiausi kad tau pas mane būtu labai patogu,gera,jauku. Galinti keisti miestą. Turinti vyrą,šeimą nesikreipti. Prisistatyti žinuteje ir perskambinsiu. хороший, серьезный, привлекательный, заботливый ищу нежную, милую девушку массажисткu. 2->3 тысячи в месяц в зависимости от вашего желания, усилий... Я постараюсь, чтобы вам было очень комфортно, хорошо, уютно. Не подавайте...
2023-12-04
Visi miestaiSutartinė

Ieškau ištikimos draugės.

Gal kuri mergina, nori drauge į kiną, baseiną, soleriumą, dzekudzi, pavalgyt drauge. Kuri nori atsipalaiduoti ir gerai leisti laiką parašykit
2023-12-04
Visi miestaiSutartinė

vyriškis merginai

Vyriškis merginai suteikia kambary.Įšlaikyti.Turiu savo įmonę.Galiu įdarbinti. Su auto nesunku tave pasimti.Atstumas nesvarbu. Poros nedomina ir tik be draugo. Negalinti kraustytis del savo priežasčių irgi deja netinka.
2023-12-04
Visi miestaiSutartinė

susitikti su simpatiska

simpatiškai,vienišai merginai iš širdies padaryčiau gylų prancuzišką kunilingą. Su isimintiną dovanėle is rytų šalių ir jei reikia dosniu vokeliu... Jei nori galime mudu i jaukų viešbutuką. Su nauja auto susitarus visur pasiekčiau tave. Prisižiurintis,dailus,sekmingas verslininkas... Domina tik vieniša!
2023-12-04
Visi miestaiSutartinė

Vyras susipažins su moterim bendravimui

Vyras susipažins su malonia moterim slaptam susitikimui, bendravimui esu išsilavinęs, kultūringas, be žolingų įpročių
2023-12-04
VilniusSutartinė

Vaikinas susipažins su mergina

Mielas simpatiškas be žolingų įpročių vaikinas susipažins su miela inteligentiška mergina dama 861703022
2023-12-04
VilniusSutartinė

porelė ieško draugės

Daili,miela porelė ieško švelnios,prisižiūrinčios merginos draugauti,gyventi kartu. Mes prie verslo ir pilnai tave aprūpinti.Poros ir vyrai netrukdo.
2023-12-04
Visi miestaiSutartinė

Trumpalaikiai santykiai automobylyje

Trumpalaikiai susibėgimai automobilyje,nuo 20-45m uz paramėle tik sms
2023-12-04
KaunasSutartinė

Moters Siauliai laisvalaikio praleidimui

Moters Siauliu apskritis, laisvalaikio praleidimui. +370 661 75608
2023-12-04
Visi miestaiSutartinė

Paremciau mergina

Pasimatyciau su malonia mergina aistringam pasimatymui,uz parama laukiu su tavo pasiulymo
2023-12-03
VilniusSutartinė

Ieškau merginos iš Utenos, Molėtų, Ignalinos...

Ieškau merginos iš Utenos, Molėtų, Ignalinos...arba Vilniaus, kuri galėtų gražiai praleisti laiką. Malonus, tvarkingas ir gerbiantis moteris vyras, padovanosiu 200 rožių:) [email protected]
2023-12-03
Visi miestaiSutartinė
1 - 30 iš 131