Vaikinas ieško merginos, ieskau susirasinejimo draugo, susipazinciau su moterim, merginos pute

kunilinga simpatiskai merginai

$ simpatiškai,vienišai merginai iš širdies padaryčiau gylų prancuzišką kunilingą. Su isimintiną dovanėle is rytų šalių ir jei reikia dosniu vokeliu... Jei nori galime mudu i jaukų viešbutuką. Su nauja auto susitarus visur pasiekčiau tave. Prisižiurintis,dailus,sekmingas verslininkas... Domina tik vieniša!
2022-12-01
Visa LietuvaSutartinė

merginai

Geras,uždirbantis,dailus vyras švelniai merginai suteiktu bustą...pilna išlaikymą.Pats esu profesionalus masažuotojas,dirbu prabangiam žinomam salone...mielai kasdieną galesiu dovanoti po gerą,atpalaiduojantį masažą tavo kūnui...
2022-12-01
Visi miestaiSutartinė

mergina iesko drauges

Daili,miela porele iesko svelnios merginos draugauti ar net gyventi kartu. Poros ir vyrai netrukdo.
2022-12-01
Visi miestaiSutartinė

Ieskau rimtos merginos draugystei.

27 metu paprastas,rimtas vaikinas iesko lieknos,tamsiu plauku,supratingos,merginos rimtai draugystei is kauno nuo 18-30 metu lauksiu zinuciu.
2022-12-01
KaunasSutartinė

Įeškau merginos maloni paslaugėle

Solidus,geras,rimtas,patrauklios išvaizdos ieško švelnios,simpatiškos,jaunos merginos kasdien (man) trumpai darytų masažą.Apmokinčiau. Į mėn 2->3tūkst. priklausomai nuo tavo noro,pastangų... Stengčiausi kad tau pas mane būtu labai patogu,gera,jauku. Turinti vyrą,šeimą nesikreipti.
2022-12-01
Visi miestaiSutartinė

tik meilios,svelnios

Tvarkingas, rimtas, mandagus iesko tik rimtu santykiu ir jei esi paprasta,paklusni,meili,svelni meilute karstai laukiu taves....Issilges padovanoti nuosirdziausius,gyliausius jausmus....Suteikti pilna finansini islaikyma kaip ir dera protingam,issilavinusiam,rupestingam vyrukui.Pasimciau tave....
2022-12-01
Visa LietuvaSutartinė

Rimtiems santykiems,šeimai

Įeškau švelnios mergytes kuria galečiau globoti,rupintis,kurti šeimą. Dailus,gražuoliukas verslininkas. Man atstumas neturi reikšmes.Vairuojantis.Dirbantis Lauksiu tavo skambučio ar žinutes.
2022-12-01
Visi miestaiSutartinė

vyriškis merginai

Vyriškis merginai suteikia kambary.Įšlaikyti.Turiu savo įmonę.Galiu įdarbinti. Su auto nesunku tave pasimti.Atstumas nesvarbu.
2022-12-01
Visi miestaiSutartinė

ieskau merginos

Ieskau rimtai draugystei merginos kuria jaudina vyras intimiam i grubuma. Pilnai islaikau kad tau nieko netruktu.Moku rupintis.Geros sirdies Jei tokia mergina,moteryte pazysti atsidekociau dosn...rasyk
2022-12-01
Visi miestaiSutartinė

susitikti su simpatiska

simpatiškai,vienišai merginai iš širdies padaryčiau gylų prancuzišką kunilingą. Su isimintiną dovanėle is rytų šalių ir jei reikia dosniu vokeliu... Jei nori galime mudu i jaukų viešbutuką. Su nauja auto susitarus visur pasiekčiau tave. Prisižiurintis,dailus,sekmingas verslininkas... Domina tik vieniša!
2022-12-01
Visi miestaiSutartinė

Tvarkingas vyras ieško merginos pozavimo vaidmeniui, stebėjimui

Sveikos merginos, ieškau tokios, kuri sutiktų pasirodyti, pabūti apsinuoginusi, tiesiog papozuoti be intym santykių. Susitikti galima nuolat pas mane, ar dar kokiose nors įdomesnėse vietose. Galiu ir atvykti. Žinoma, bus atlyginta. Apie viską susitarsime)
2022-12-01
KaunasSutartinė

40m.vyras mielai paremtu mergina ar moteri 868820666

vyras mielai paremtu mergina ar moteri
2022-12-01
AlytusSutartinė

Paremčiau studentę ar šiaip merginą

Ieškau merginos maloniems pasibuvimams kartą kitą per savaitę:), pastoviai. Pliusas, jei mergina mokėtų daryti masažą, nebūtinai profesionaliai. Suteikčiau paramą kiekvieną kartą, galiu suteikt ir atskirą gyvenamą plotą jei reikia.
2022-11-30
Visi miestaiSutartinė

Ieskau rimtu santykiu

rimtas,geras verslininkas susipazintu su jauna,svelnia mergina rimtai draugystei. Trokstu pilnai finans islaikyti,viska suteikti ir kurti nuostabu rytoju... Kuri turi drauga netinka ir jokiu pravedimu nedarau,negaisti. Rasyti man i fb - Loranas Rindauskas tautybe : lietuvis kalba : lietuviu,rusu. Issilavinimas : aukstasis.
2022-11-30
Visi miestaiSutartinė

Dosnus trumpam pasibuti su mergina

Ieškau rimtos,prisižiurinčios merginos trumpam pasibuti.200.Su savo auto bet kur galiu atvažiuoti ir pasimti tave.Atstumas man nesvarbu. Nedomina manes ištekejusi ar turinti savo meilę,taip pat paramines kurios deda skelbimus,negaišti. Jei neatsiliepiu,parašyti zinute apie save ir perskambinsiu. Ypac jaudina pastoviai remti kuri kukli,švelni mergina ... Taip pat ir rimta draugystė,pilnas išlaikymas...lauksiu,iki malonaus i tel arba i pasta saumis2@yahoo.com
2022-11-30
Visi miestaiSutartinė

merginai suteikčiau

Malonus,gerbiantis merginą verslininkas ieško švelnios kuriai galetu suteikti būstą,viskuo aprūpinti.Domina tik vieniša ir galinti keisti gyvenamą vietą. Turi būti kultūringa,ne stambi,prisižiūrinti.
2022-11-30
Visi miestaiSutartinė

ieškau sažiningos moters gyvenimui kartu

Esu protingas, išsilavinęs, sąžiningas, švelnus, seksualūs ir karštas. man 37 m. Esu neįgalus vežimėlyje, negaliu vaikščioti. Ieškau simpatiškos merginos ar moters, kuri mane mylėtų ir rūpintųsi. Noriu sukurti gražią šeimą :). miestas nesvarbu, aš sutikčiau gyventi bet kur. pradžiai rašyti sms ar signal messenger. P.S. FINANSIŠKAI ESU APSIRUPINES TAD IŠLAIKYMO TIKRAI NEPRAŠAU.
2022-11-30
Šiauliai Sutartinė

kunilingas moteriai

ieskau moters merginos kuriai patinka oraliniai malonumai, viskas kaip tu noresi ir pagal tavo fantazia jai tau patinka kunilingas nestabdyk saves pasilepink, esu 170 75kg vyresnio amziaus patikimas
2022-11-30
KaunasSutartinė

Noriu susipažinti rimtiems santykiams

noriu susipazinti su moterim iki 45 metu rimtiems santykiams tlf. +37060305278 Žydrūnas
2022-11-30
ŠilutėSutartinė

Vyras solidzios,aistringos moters,vieta yra.

Vyras iesko solidzios,aistringos moters.Vieta turesiu.Vln,Kns.
2022-11-30
Visi miestaiSutartinė

Merginai meninę fotosesiją

Profesionalus fotografas daro meninę fotosesiją merginai privaciai nemokamai tiek studijoje tiek bet kurioje tavo pasirinktoje aplinkoje.. Su vyrukais nesitariu neskambinekit.
2022-11-30
Visi miestaiSutartinė

i paklusnuma linkusi geram vyrui

Rimtas,gražus,apsirūpinęs vyras įeško švelnios,paklusnios merginos rimtiems santykiems.Tokios kurią jaudina vyro grubumas,gašlumas lovoje.O gyvenime,buityje paprastumas,supratingumas. Mano dėka tau nebereikės dirbti,viską turesi.Tik konkretūs pasiūlymai. Domina tik merginos! gaideliai skaitykit kas parašyta. Jei tokią merginą,moterytę pažysti atsidekociau dosn...delto sms prisistatyk.Bereikalingai vyriokai neskambinėkit,nesigaišinkit.
2022-11-30
Visi miestaiSutartinė

gal atsilieps gera mergina

Įeškau rimtų santykių su švelnia mergina. Kviečiu gyventi prie jūros grožybių.... tave pilnai išlaikysiu,rūpinsiuos.Kurkime laime kartu mano mažyte.... aferiugoms,žydriems out.
2022-11-30
PalangaSutartinė

Moters Šiauliuose

Labas. Jei yra moteris, kuri gyvena Šiauliuose ir norėtų neįpareigojančio bendravimo, o gal ir paįvairinimo, parašyk man asmeninę žinutę, gal susipažintume...
2022-11-29
Visi miestaiSutartinė

Merginai parama

Nuolat dosniai materialiai remčiau merginą 18 iki 35m.Suteikiu nuomojamą būstą. Svarbu kad butum vieniša be draugo.Gali tureti vaikučių. Žinutėje prašau prisistatykite ir perskambinsiu. Jei gyveni su draugu ir gerai su juo sutari prašau manęs netrukdyti.
2022-11-29
Visi miestaiSutartinė

Psihologas privačiai

Privatus psichologas,sukaupes didžiulę patirty,anonimiškai nemokamai teikia nuoširdu bendravimą,pagalbą merginoms nukentejusioms smurto aplinkoje. Paramos fondas suteikia ir materealinę visakeriopą pagalbą..Apgyvendinimą.. Galite palikti žinutę.Susisiekčiau
2022-11-29
Visi miestaiSutartinė

Solidi parama

Simpatiškas, tvarkingas vyras ieško merginos susitikimams. parašyk manau susitarsim konfidencialumą ir malonu laiką garantuoju. tel sms viber 866509749 el.pastas rikiss69@gmail.com
2022-11-29
Visi miestaiSutartinė

DRAUGES DRAUGYSTEI

40 METU VYRAS IESKO DRAUGES NUO 18 METU DRAUGYSTEI BE ISIPAREIGOJIMU. KONFIDENCIALUMA GARANTUOJU. Galima parama. Pradziai sms su prisistatymu. TEL.862361005
2022-11-29
KėdainiaiSutartinė

40m.vyras mielai paremtu mergina ar moteri 868820666

vyras mielai paremtu mergina ar moteri
2022-11-29
AlytusSutartinė

ieškau simpatiškos mergytės

Susipažinčiau su 18-33m ar truputi jaunesne mergyte,nesvarbu ir kuri noretu apsigyventi pas mane,buti visiskai išlaikoma,aprupinama,lepinama,mylima... Simpatukas,mielas,rimtas verslininkas. Kreiptis tik kuri konkreti ir skaityti kas parašyta :)
2022-11-28
Visi miestaiSutartinė
1 - 30 iš 133