Virėjai, , vadybininko pareigos norvegu kalba

IEŠKOME VIRĖJO/OS ŠEIMOS PICERIJOJE

Darbo vieta: Picerija „BEe Happy“ PC IKI (Bajorų kelias 4, Vilnius) Darbo pobūdis: - pamaininis darbas pilnu etatu (trumpa ir ilga savaitė); - pagalba ruošiant žaliavas picų kepėjui, salotų, padažų, sriubų gamyba; - švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje. Siūlome: - patrauklų ir laiku mokamą atlyginimą, priedus už puikius darbo rezultatus; - darbą puikiai vertinamoje picerijoje su geriausiomis žaliavomis; - nemokamą maitinimą darbo metu; - galimybę kompensuoti kelionės išlaidas iš darbo.
2019-04-11
VilniusSutartinė3

Naujai įsikūręs itališko maisto taškas ieško virėjo

Naujai atsidarantis itališkos pastos taškas Uptown Bazaar Vilniuje ieško komandos pastiprinimo. Patirtis su itališka virtuve nebūtina, bet privalumas. Mielai apmokysime, kurie neturi patirties, bet nori išmokti ir myli itališką virtuvę.Lankstus darbo grafikas, galimos algos kėlimo perspektyvos bei karjeros galimybės.
2019-04-24
Vilnius600 €

PICŲ KEPĖJA(s)

Darbas picerijoje .
2019-04-23
KaunasSutartinė

VIRĖJAS (-A)

Restoranas Vilniaus senamiestyje ieško virėjos su patirtimi. Darbas virtuvėje gaminant patiekalus. Patirtis ruošiant maistą pobūviams, banketams, furšetams. Darbštumas, greitis, noras tobulėti, domėjimasis maisto naujovėmis. Darbas pamaininis. Mes siūlome : - draugišką kolektyvą - laiku mokamą atlyginimą - galimybę tobulėti - nemokamą maitinimą
2019-04-15
Vilnius700 €

Restoranas Vilniaus centre iesko virejo

Restoranas Vilniaus centre, Vokieciu g. Iesko saziningo, darbstaus ir kurybingo virejo. Atlyginimas 700 eur I rankas bandomuoju laikotarpiu. 867838244
2019-04-11

Restoranui pomodoro reikalinga indų plovėja -valytoja:-ai

Darbo pobūdis: * Restorano indų plovimas mašina ir rankomis * Švaros ir tvarkos palaikymas Reikalavimai: * Rimtas požiūris į darbą,pareigingumas * Aktyvumas,sąžiningumas * Pareigingumas, noras dirbti ir tobulėti * Apmokome be patirties Mes Jums siūlome: *Atlyginimas pagal susitarimą.Mažiausias į rankas nuo 450 eurų. * Visas socialines garantijas * Laiku mokamą motyvuotą atlyginimą * Lankstų darbo grafiką Kontaktinis telefonas;865013083 arba 865667807 Skambinti nuo 8-17.00 h
2019-03-20

Ieškome virėjų sezoniniam darbui prie jūros

Ieškome virėjų sezoniniam darbui vaikų stovykloje Klaipėdos rajone prie Baltijos jūros. Visa informacija darbo užmokesčio, apgyvendinimo, maitinimo klausimais tel. 868684478.
2019-02-11
Visi miestaiSutartinė