Vairuotojai

Vairuotojas CE 95kodas skait.tach kortele

Vairuotojas CE 95 kodas skai.tach kortele Esu rimtas jaunas vyriškis be žalingų įpročių, galiu dirbti ir ekspeditoriaus vadybininko darbą. Galiu dirbti ir Kadencinį darbą Tiktų ir, kaip papildomas darbas, t.y ar kokį vairuotoją reiktų pakeisti,nes būtina parvežt krovinį, ar sezoninį(grūdų pervežimas ir pnš) . CEkat(6m.laiko! +95 koda skait.tach. kortelę CE (patirtis Yra, darbuotis Europoj ,teko susidurti ir su tranzitu,deklaracijom ir t.t). B (yra patirties 18metų) Jei darbdavys būtų iš kito m. ne bėda:)! Gal kas gali parekomenduoti ar kam reikia parvežti kokį tai...
2019-07-19
Klaipėda999 €

TURIU B C D E KRANISTO FISKARISTO KRAUTUVŲ TRAKTORIŲ PAŽYMĖJIMUS SIŪLYKIT DARBUS

GALIU SU AUTOBUSU,SAVIVARČIU KRANU FŪRA ,TRALU KRAUTUVŲ TRAKTOR.SUGEBU IR KITUS ĮVAIRIUS DARBUS.SIŪLYTI ĮVAIRIUS DARBUS IR DARBO GRAFIKUS/.KLAIPĖDA.DIRBAME IR IŠEIGINĖMIS DIENOMIS.TAD GALITE KREIPTIS NURODYTU NUMERIU.
2019-07-18
Visi miestai6 €

Vairuotojas Profesionalas Pagal Iškvietimą

Vairuotojas Profesionalas įvairi tehnika.Siūlyti įvairius darbus,ir darbo grafikus.Dirbame ir išeiginėmis dienomis.Tad galite kreiptis nurodytu numeriu.
2019-07-13
Klaipėda6 €

Vairotojas--B Kotegorija. Vairoju 35m

Domina darbas gamyboje,pramonė,klientų aptarnavimas,sandėliavimas,transporto vairavimas. Atsakingumas,ryžtingumas,pareikingumas.Dirbau 11 metu busu iki 3.5t-Perkraustimas,kroviniu pervezimas .Dirbau be avariju. Galiu trimeriu pjauti zolia,traktoriu valiti sniega.Virinti. mob 868093255 . Vilnius
2019-07-05
VilniusSutartinė

Su nuosavu auto ieskau vairuotojo darbo ar papildomo..

Ieskau vairuotojo darbo.Gali buti ir neoficialus,valandiniam ir pan. Turiu Bkategorija.Galiu isvezioti,perkrauti prekes.Buti asmeniniu vairuotoju. Esu baiges vadybinius kursus. Savybes: jauno amziaus,geros sveikatos,tvarkingos isvaizdos,saziningas, pareigingas,lankstus,neturintis zalingu iprociu. Vairavimo stazas nemazas. Yra geros technines prieziuros automobilis. Tel.86 0446579
2019-06-26
Visi miestaiSutartinė

39m.vyras su nuosavu minivenu su priekaba iesko darbo

Turintis miniveną su priekaba,be zalingu iprociu vyriskis iesko darbo.Galiu dirbti ir nepilna diena,isvezioti konditerija,maisto produktus,kitus krovinius.Pervezu statybinias medziagas,gipsa,osb,vata,putplasti ir t.t.Dirbu ir savaitgaliais.
2019-06-24
KaunasSutartinė

Vairuotojas Profesionalas B C D E BE CE DE D1 D1E C1 C1E Kranisto Traktoriaus

Siūlyti įvairius darbus su įvairia tehnika,įvairiu grafiku. Darbą prašau siūlyti už atlyginimą atitinkanti dabartines kainas.
2019-05-26
Klaipėda10 €

VAIRUOTOJAS AUTOMEHANIKAS TIEKĖJAS AUTO BOKŠTELIS KRANAS PADANGŲ MONTAVIMAS

TURIU VAIRUOTOJO B C D E BE CE DE D1 D1E KRANO FISKARO MNPLTORIUS KRAUTUVŲ TRAKTORIUS 95 KODĄ KELEIVIAMS IR KROVINIAMS VEŽTI KORTELE. GALIU VAIRUOTOJU,TIEKĖJU,ATLIKATI NESUDĖTINGUS ŠALTKALVIO DARBUS,NUVAIRUOTI VILKIKA UVAIRUNEI APŽIŪRAI,,PARVEŽTI REIKIAMAS DETALES,AR TEHNINĖS PAGALBOS VAIRUOTOJIU.SIŪLYTI ĮVAIRIUS DARBUS IR DARBO GRAFIKUS.
2019-05-26
KlaipėdaSutartinė

KRANISTAS FISKARISTAS KRAUTUVŲ TRAKTORIAUS SUNKVEŽIMIŲ AUTOBUSŲ MIŠKOVEŽIO

TURIU B C D E BE CE DE D1 D1E KRANISTO FISKARISTO MNPLTORIAUS KRAUTUVŲ TRAKTORIAUS PAŽYMĖJIMUS IR PATIRTIES.GALIU IR NESUDĖTINGUS ŠALTKALVIO SANTEHNIKO IR KITUS DARBUS. SIŪLYTI ĮVAIRIUS DARBUS IR DARBO GRAFIKUS.
2019-05-26
Visi miestaiSutartinė

VAIRUOTOJAS TRALAS SAVIVARTIS SU KRANU,BAČKA AUTOBUSAS UOSTO VILKIKAS KRAUTUVAI

TURIU B C D E BE CE DE D1 D1E C1 C1E KRANISTO,FISKARO,MNPLTORIUS TRAKTORIUS TR-1 TR-2 SZ,SM KRAUTUVŲ,95 KODUS,KORTELE,PATIRTIS P,PAŽYMĖJIMAI. DAR GALIU IR NESUDĖTINGUS ŠALTKLVIO,STALIAUS,ELEKTROS,APDAILOS,IR KITUS ŪKVEDŽIO LYGIO DARBUS.TURIU APSAUGININKO PAŽYMĖJIMUS IR PATIRTIES.KALBU RUSŲ GERAI,ANGLŲ IR VOKEČIŲ TIK PRADMENYS.SIŪLYTI ĮVAIRIUS RIMTUS DARBUS. Darbą prašau siūlyti tik skambinant nurodytu numeriu,už vokišką atlyginimą.
2019-05-26
UžsienisSutartinė

AUTOBUSŲ SUNKVEŽIMIŲ KRANO FISKAARO MNPLTORIUS KRAUTUVAI EKSKOVATOR IEŠKO DARBO

TURIU B C D BUSE BE CE DE D1 D1E IR KITA TEHNIKA. DAR GALĖČIAU NESUDĖTINGUS ŠALTKALVIO,SANTEHNIKO,STALIAUS,ELEKTROS, KITUS ŪKVEDŽIO DARBUS. KALBU LIET. RUS GERAI,TRUPUTI ANGLŲ. SIŪLYTI ĮVAIRIUS DARBUS IR DARBO GRAFIKUS.
2019-03-12
KlaipėdaSutartinė

Ieškau vairuotojo darbo (B kategorija)

Turiu 7m. vairavimo stažo, ir 1m. darbo patirtį nuosavame versle
2018-09-19
Šiauliai Sutartinė