Vairuotojai

Vyras 37m. Ieškau papildomo ar pastovaus vairuotojo/vadybininko darbo.

VAIKINAS, 37m. iesko, papildomo ar pastovaus darbo, didele vairavimo patirtis praktiškai 20m. kasdieninio vairavimo, esu labai atsakingas, darbstus, komunikabilus, linksmas, turiu daug iv. darbo patirties, laukiu Jusu pasiulymu,aciu..
2022-08-01
Vilnius1 €

VAIRUOTOJAS ŪKVEDYS TIEKĖJAS IR KITI

TURIU VAIRUOTOJO A B C D E KRANO,FISKARO,KRAUTUVŲ,TRAKTOR,APSAUGININKO PAŽYMĖJIMUS.GALIU IR ĮVAIRIUS ŪKVEDŽIO LYGIO DARBUS.SIŪLYTI ĮVAIRIUS DARBUS IR DARBO GRAFIKUS.KLAIPĖDA IR APLINKINIAI MIESTAI.
2022-07-31
Visi miestaiSutartinė

Ieškau vairuotojo darbo Airijoje.

Sveiki,esu 46rių m.vyras,be žalingų įpročių,šiuo metu gyvenu Lt,tačiau ieškau vairuotojo darbo Airijoje arba š.Airijoje. Š.Airijoje gyvenau apie trejus metus,vis dar turiu laikino gyv.statusą,banko sask. Anglų k.nėra,sugebu surekzt vieną,kt.sakinį,vieną,kt.žodį. Airijoje ir š.Airijoje teko dirbti su vilkiku apie trejus metus,todėl Airijos keliai nėra svetimi. Vairuotojo darbas domintų ne tik su vilkiku,bet ir su c kt.sunkvežimiu ar su vanu. Safe pass neturiu,gyvenamo ploto taip pat nėra. Ieškau darbdavio kuris priimtų į darbą ir padėtų visa tai susitvarkyt. Jei turėtumėt rimtą darbo...
2022-07-25
Kaunas11 111 €

KRAN.FISKAR,VAIRUOTOJAS A B C D E TRAKTOR TR-1 TR-2 SM.OBJEKT.APSAUGA.

VAIRUOTOJAS A B C D E KRANISTAS,FISKARAS MNPLTORIUS,TRAKTOR,KRAUTUVŲ,PAŽYMĖJIMAI.PATIRTIS SU ĮVAIRE TEHNIKA.SIŪLYTI ĮVAIRIUS DARBUS IR DARBO GRAFIKUS.4-3 APSAUGOS DARBUOTOJAI IEŠKO APSAUGININKO AR SARGO DARBO.PAGEIDAUJANT PAPILDOMAI GALIME ATLIKTI IR KITUS ĮVAIRIUS DARBUS OBJEKTE.KLAIPĖDA IR APLINKINIAI MIESTAI.
2022-07-23
Visi miestaiSutartinė

4-3 APSAUGININKAI SARGAI IEŠKO DARBO GALIME IR KITUS ĮVAIRIUS DARBUS.

APSAUGININKAI TURINTIS PAŽYMĖJIMUS,APRANGĄ,PATIRTI IEŠKO DARBO.PAPILDOMAI GALIME ATLIKTI IR KITUS ĮVAIRIUS DARBUS OBJEKTE.DAR TURIME VAIRUOTOJO A B C D E ,KRANISTO,KRAUTUVŲ,TRAKTOR PAŽYMĖJIMUS IR PATIRTIES.SIŪLYTI ĮVAIRIUS VARIANTUS.GALIMAS IR TOKS.DIENĄ DIRBAME KITUS ĮVAIRIUS DARBUS.O NAKTĮ SAUGOME OBJEKTĄ.KLAIPĖDA.
2022-06-23
Visi miestaiSutartinė

Ieškau vairuotojo darbo.

Ieškau vairuotojo darbo. Dirbęs statybos įmonėje ,statybiniu medžiagų pristatymas .Jokių žalingu įpročiu. A,B,TR1,TR2,SM.
2022-01-22
VilniusSutartinė

Vairotojas--B Kotegorija. Vairoju 35m

Domina darbas gamyboje,pramonė,klientų aptarnavimas,sandėliavimas,transporto vairavimas. Atsakingumas,ryžtingumas,pareikingumas.Dirbau 11 metu busu iki 3.5t-Perkraustimas,kroviniu pervezimas .Dirbau be avariju. mob 868093255 . Vilnius
2021-09-10
VilniusSutartinė

B, C, D, E kat 40m vyras

41m. vyras iesko vairuotojo darba, arba sandelininko. Turiu B, C, D, E kat. 95 kodai (C, D), vairuotojo kortele, patirtys 19m., su saldytuvu, su savyvarciu, kaip su puspriekabe, taip ir autotraukiniu. Domina darbas po LT, arba gali buti LV, EE, bet ko dazniau namie. Pirmenybe oficialiam uzdarbiui.
2021-04-11
Visi miestaiSutartinė

KRANISTAS FISKARISTAS KRAUTUVŲ TRAKTORIAUS SUNKVEŽIMIŲ AUTOBUSŲ MIŠKOVEŽIO

TURIU B C D E BE CE DE D1 D1E KRANISTO FISKARISTO MNPLTORIAUS KRAUTUVŲ TRAKTORIAUS PAŽYMĖJIMUS IR PATIRTIES.GALIU IR NESUDĖTINGUS ŠALTKALVIO SANTEHNIKO IR KITUS DARBUS. SIŪLYTI ĮVAIRIUS DARBUS IR DARBO GRAFIKUS.
2021-02-01
Visi miestaiSutartinė

VAIRUOTOJAS AUTOMEHANIKAS TIEKĖJAS AUTO BOKŠTELIS KRANAS PADANGŲ MONTAVIMAS

TURIU VAIRUOTOJO B C D E BE CE DE D1 D1E KRANO FISKARO MNPLTORIUS KRAUTUVŲ TRAKTORIUS 95 KODĄ KELEIVIAMS IR KROVINIAMS VEŽTI KORTELE. GALIU VAIRUOTOJU,TIEKĖJU,ATLIKATI NESUDĖTINGUS ŠALTKALVIO DARBUS,NUVAIRUOTI VILKIKA UVAIRUNEI APŽIŪRAI,,PARVEŽTI REIKIAMAS DETALES,AR TEHNINĖS PAGALBOS VAIRUOTOJIU.SIŪLYTI ĮVAIRIUS DARBUS IR DARBO GRAFIKUS.
2021-02-01
KlaipėdaSutartinė