Vadybininkai

internetine reklama imonems ,klientu paieška

+37064737810 siūlau paslaugas privatiems asmenims , užsiimantiems verslu , bei nedidelėms įmonėms. Universitetinis išsilavinimas. Ilgametė pardavimų patirtis.Įvairios kategorijos Patirtis reklamos srityje.Visos reklamos formos, internetinis marketingas . Atliekamas konkurencinės rinkos tyrimas Parenkamos reklamos formos butent jūsų įmonei. Iškelsim jūsų imonę į pirmus google puslapius, bei patalpinsim skelbimus ten kur jus ras tikri klientai. Investicijos priklauso nuo jūsų norų ir galimybių Šiuo metu dirbu su statybinėm , buhalterines paslaugas teikiančiom,...
2017-04-30
KaunasSutartinė

komunikabilus vyras , patirtis bendravime su klientais

komunikabilus vyras , patirtis bendravime su klientais , vairuotojo pazymejimas b kategorija
2017-04-30
VilniusSutartinė

VAIRUOTOJAS BUDINTIS DISPEČERIS OBJEKTŲ APSAUGA

B C D E IR KITA ĮVAIRI TEHNIKA. SUGEBU SANTEHNIKO STALIAUS ŠALTKALVIO ELEKTROS IR KITUS ŪKVEDŽIO DARBUS. APSAUGININKAI NEBRANGIAI SAUGO ĮVAIRIUS OBJEKTUS.
2017-04-29
KlaipėdaSutartinė

Vadybininko ar verslo partnerio, yra nemaza patirtis

Lengvai ir laisvai bendaraujantis,komunikalus ,net pazistami kreipiasi ,tam ,kad parduociau koki tai daikta,nes vadyboje praleista 15m.Gebantis ivertinti verslo aplinka,analizuoti,sisteminti tyrimu duomenis,ivertinti esama imones/padalinio veikla,parengti verslo plana,organizuoti nenutrukstama darbo procesa imoneje,uztikrinti veiklos kokybe. Dominiuosi :žinant LR įmonių įstatymus, rinkos tyrimo metodus, marketingo komplekso elementus, verslo plano struktūrą ir jo sudarymo metodiką, įmonės strategijos formavimo principus, darbuotojų vadybos pagrindus, kokybės kontrolės būdus, bendruosius...
2017-04-28
Visi miestai499 €

Vadybininkės darbo

Vadybininkės darbo, patirtis 25 metai, "Bauer" firmoje; "Merkurita"
2017-04-27
KlaipėdaSutartinė

Transporto dispečeris-koordinatorius Klaipėdoje

Esu 31metų vyras. Turintis 7metų patirti su Šaldytuvais ir tentais Europoje, DK-DE--BE-ES-DK-SE. Kalbos: Anglų, Rusų . Turiu kompetenciją ir aukštajį išsilavinimą. Žinau FR kelius kur galima sutaupyti. Ir visada strateguoju degalų užpylimą darbdavio naudai. Ieškau Transporto dispečerio darbo įmonėje turinčioje transporta.
2017-04-26
KlaipėdaSutartinė

Vadybininko darbo

Ieškau vadybininko darbo. Darbo vadybininku patirtis elektrinių, akumuliatorinių ir rankinių įrankių parduotuvėje (prekių priėmimas, išstatymas, pristatymas, darbas su kasa, s/f, e.parduotuvės sukūrimas su WordPress ir darbas su ja).
2017-03-10
VilniusSutartinė