Suvirintojai, kalviai, šaltkalviai

Metalo gaminiai

Tvoros, laiptai, turėklai, tvoros vartai,suvirinimo paslaugos - metalo apdirbimas.
2021-03-27
VilniusSutartinė

Darbo

Ieskau darbo pagal specelybe turiu pazymejima autosalkalvio, pagrindai automobiliu ardymas
2021-03-26
Visi miestaiSutartinė

Reikalingi suvirintojai darbui Vilniuje, Kaune, Elektrėnuose.

Įmonė UAB DOVISTENA užsiima šiluminių trasų tiesimu ir montavimu. Ieškome suvirintojų virinančių 111 elektrodais, virinantys rentgenui ir ultragarsiniam švietimui, kurie nori ir geba dirbti prie šiluminių trasų. Suvirintojų darbo užmokestis 8-10 Eur./val. Aprūpiname darbo drabužiais ir būtinom darbo priemonėm atlikti darbus. Tel. pasiteiravimui 860056511, 860335934.
2021-03-12
ElektrėnaiSutartinė

VAIRUOTOJAS AUTOMEHANIKAS KRANAS KRAUTUVAI PADANGŲ MONTAVIMAS

TURIU VAIRUOTOJO B C D E KRANO FISKARO KRAUTUVŲ TRAKTORIAUS PAŽYMĖJIMAI IR PATIRTIS. GALIU VAIRUOTOJU,TIEKĖJU TEH PAGALBOS VAIRUOTOJU,AUTO BOKŠTELIO VAIRUOTOJO. ATLIKTI NESUDĖTINGUS ŠALTKALVIO DARBUS,NUVARYTI VILKIKĄ I SERVISĄ AR TEH. APŽIŪRAI IR KITA.SIŪLYTI ĮVAIRIUS DARBUS IR DARBO GRAFIKUS.
2021-02-01
KlaipėdaSutartinė

VAIRUOTOJAS ŠALTKLVIS APSAUGININKAS PADANGŲ MONTUOTOJAS

APSAUGOS DARBUOTOJAI SAUGO ĮVAIRIUS OBJEKTUS. TURIME PAŽYMĖJIMUS,PATIRTI,APRANGĄ,VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMĄ. GALIME ATLIKTI IR KITUS ĮVAIRIUS DARBUS. MONTUOJU PADANGAS IR KITI ŠALTKLVIO ŪKVEDŽIO DARBAI VAIRUOTOJO B C D E GALIMAS IR TOKS VARIANTAS.DIENĄ DIRBAME KITUS ĮVAIRIUS DARBUS.O NAKTĮ SAUGOME OBJEKTĄ,SLENKANČIU GRAFIKU.
2021-02-01
KlaipėdaSutartinė

veržlus vyras ieško darbo

Esu 28 metu vyras,ieškau ilgalaikio darbo užsienyje .Patirtis metalo kontrukcijų virinime 5 metai ,patirtis vidaus apdailose.Turiu Norvegiška D numeri ir Daniška cpr .Kalbu anglu kalba,b kategorijos teisės,automobilis,suvirintojo sertifikatas:135.136.138 ,hot work sertifikatas.Apie save:komunikabilus,draugiškas,motyvuotas siekti tobulėjimo ir gerų rezultatų,gebu darbus atlikti vienas ir su komanda ,greitai prisitaikau aplinkoje ,be žalingų ipročių .Pomėgiai:aktyvus laisvalaikis,fitnesas.Domina suvirintojo pareigos skandinavijos šalyse,bet galite siūlyti ir kito pobūdžio darba ,noras...
2021-01-31
KlaipėdaSutartinė

Lieptai ir Suvirinimo darbai

Atliekame Suvirinimo darbus iš savo ar užsakovo medžiagų . Darome lieptus vandens telkiniuose ant metalinių polių ir metalinio karkaso. Skambink mielas kliente , tikrai rasim bendra sprendimą ir susitarsim.
2020-11-11
AlytusSutartinė

Suvirintojas

Esu suvirintojas ieskau betkokio darbo suvirintojo virinu mag siektiek tig ir svarke elektrodais .ir turintis suvirinimo aparata ka reike ta suvirinsiu atvykstu y vieta
2020-04-14
Visi miestaiSutartinė