Staliai, ieškau meistro statybose darbo, kloju kilimine danga, staliai dailides

Grindu, parketo slifavimas restauravimas.

Tel. 8 674 47403 medinių grindų ir parketo šlifavimas- poliravimas, lakavimas, alyvavimas, dažymas, tarpų glaistymas, restauravimas. Medžio masyvo grindų klojimas,vienetinio masyvo parketo klojimas, parketlenčių klojimas, laminato klojimas, plaukiojančių grindų dėjimas, grindjuosčių montavimas ir t.t.t. Patikėtus darbus atlieku profesionaliai ir laiku. Konsultuoju, suteikiu garantijas, galiu pasirūpinti medžiagomis. Dirbu visomis dienomis visoje Lietuvoje.
2021-04-21
Visa LietuvaSutartinė

Stalius. Staliaus paslaugos. Klaipeda

Staliaus paslaugos: įstatau duris, dedu ir keičiu spynas, surenku baldus, kloju laminatą ir parketlentes, atlieku įvairius smulkius remonto darbus, tvirtinu grindjuostes, kalu dailylentes, tvirtinu palanges, gaminu pagal nestandartinius išmatavimus lentynas, spintutes, komodas ir t.t., statau terasas, pavėsines ir atlieku kitus staliaus darbus.
2021-04-21
KlaipėdaSutartinė

Medžio darbai

Medžio darbai: - pirčių įrengimas,atnaujinimas.... - įvairūs medžio darbai. Dirbu visoje Klaipėdos apskrityje. Tel.8616 55725
2021-04-19
Klaipėdos r.Sutartinė

Durų, langų, baldų montavimas, restauravimas.

Įstatau, remontuoju duris, langus. Surenku, sumontuoju baldus. Yra įrankiai, tvirtinimo varštai.
2021-04-16
VilniusSutartinė

Baldų surinkimas

Baldų surinkimas už derinama kaina Bei galiu pakloti laminata, taipogi už derinama kaina. Dirbu be išeiginių.
2021-04-04
Visi miestaiSutartinė

UAB "Esteda" - atliekame įvairius statybos ir vidaus apdailos darbus

Atliekame bei organizuojame įvairius statybos, visus vidaus apdailos darbus, dengiame stogus, montuojame baldus, surenkame karkasinius namus. Apdailos darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Turime patirties. Pasirūpiname ne tik darbų eiga, bet ir medžiagomis. Mums svarbu laiku atliktų darbų kokybė, todėl esame patikimi. Dirbame Lietuvoje už geriausią kainą!
2021-04-01
KlaipėdaSutartinė

Staliaus darbai - durų, langų, baldų montavimas, remontas.

Įstatau, remontuoju vidinės ir plieninės duris. Surenku staktas, įdėdu spynas, vyrius, apvadus, praplatinimus. Surenku, sumontuoju, remontuoju įvairius baldus. (iš IKEA, pigu.lt, baldai1, prekybos centrų ir kitų pardavėjų ) - virtuvės, sekcijas, spintas, lovas, komodas ir kt. Keičiu stalviršius, durelės, lankstus. Įšpjaunu angas, prijungiu santechnika. Pakabinu spintelės, lentynos, karnizus, šviestuvus, veidrodžius, paveikslus, tv ir kitus laikiklius ir kt Montuoju plokštės, dailylentes, laminata, grindjuostes. Yra Įrankiai, patirtis, tvirtinimo varžtai.
2021-03-31
VilniusSutartinė

Ieškantiems staliaus

Stalius, turintis ilgametę patirtį, suprantantis kas tai yra pareiga, atsakomybė, švaros palaikymas, gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas su profesionaliais įrankiais. Visiems darbams suteikiu garantiją. Išrašau sąskaitas. Turiu rekomendacijas. P.S. Su rūkalais ar alkoholiu nedraugauju ;)
2021-03-24
VilniusSutartinė

Sieninių spintų projektavimo paslauga (su IMOS CAD)

Baldų konstruktoriaus projektavimo paslauga norintiems pagaminti spintą stumdomomis durimis. Daugelis žmonių nežino, kad projektuojant su IMOS CAD programa, pas didžiuosius plokščių tiekėjus, galima užsisakyti detales su gręžimu. IMOS CAD tai baldų projektavimo programa, kurioje konstruktorius gali suprogramuoti baldus iškart su gręžimo skylutėmis ir frezavimais. Suprojektavę baldą mes išeksportuojame importo failą, kuriuos importuoja ir nuskaito tokios įmonės kaip Trukmė, Termopalas ar Impeka. Siunčiant importo failą, nereikia pildyti detalių pjovimo detalizacijos bei žymėti kraštų dangos...
2021-02-06
Visi miestai50 €

Staliaus darbai - Terasos (nuo 15), sandeliukai.

Stalius su ilgametę patirtimi, ieško darbo privačiuose objektuose. Galiu atlikti šiuos darbus: - Parketo laminato klojimas - Terasos įrengimas - Pakopų - Palangių gamyba. - Lentelių apkalimas - Karkaso įrengimas - Grindų įrengimas - Rastiniu namu vidaus įrengimas - Laiptu pakopų gamyba - Tvoros pastatymas - Pavėsines įvairaus pobūdžio. - Pirties pilnas įrengimas. - Palangių montavimas, gamyba. - Durų montavimas. Kaunas. tel : 860697620
2020-10-25
KaunasSutartinė