Pardavėjai

ieskau Pardavejo(sezonui gira,ledais,kito) ar kebabu pagalbinio kepejo darbo.

24 metu vaikinas is marijampoles turintis darbo patirties siek tiek prekyboje ir turintis dideli nora tobuleti iesko pardavejo-kasininko prekiaujant parduotuveje ar turguje sezonui ar kebabu kepejo ar pagalbinio darbo kaune su apgyvendinimo galimybe .Lauksiu pasiulymu,
2019-07-20
KaunasSutartinė

ieskau pardavejo darbo marijampoleje.

24 metu vaikinas is marijampoles iesko pardavejo-kasininko ar sezonui vasaros prekiauti parduotuveje ar turguje prekiauti maisto produktais,as turiu siek tiek patirties prekyboje ir lauksiu jeigu turite tokiu pasiulymu.
2019-07-20
Kauno m. 1 €

ieskom darbuotuoju VILNIUJE (lazdynuose),dirbti lombarduose 865677366

komanikabilumas,saziningumas,gaudytis technikoj ir inovacijose
2019-07-19
Vilnius777 €

PARDAVĖJAS APSAUGOS DARBUOTOJAS TIEKĖJAS ŠALTKALVIS ŪKVEDYS VAIRUOTOJAS

APSAUGOS DARBUOTOJAS TURINTIS PAŽYMĖJIMUS,PATIRTI,APRANGĄ IEŠKO DARBO. SIŪLYTI IR KITUS ĮVAIRIUS DARBUS IR DARBO GRAFIKUS.
2019-05-26
KlaipėdaSutartinė

Ieškau pardavėjos darbo baldų parduotuvėje ne pilnam etatui, Kaune

Ieškau vaduojančios arba suteikiančios laisvadienius pardavėjos darbo baldų parduotuvėje. Turiu 13 m. darbo patirtį šioje srityje.
2019-04-22
KaunasSutartinė

motyvuotas darbuotojas

26 metu vaikinas ieškau ilgalaikio darbo Klaipėdoje,užsienyje.Patirtis metalo kontrukcijų virinime 3 metai,robot virinimas išskyrus TIG,nedidelė patirtis vidaus,lauko renovacijos darbuose ir kiti darbai.Kalbu anglu kalba,b kategorijos teisės,Norvegiškas D numeris,Olandiškas BSN,suvirintojo diplomas,hot work sertifikatas.Apie save:komunikabilus,motyvuotas siekti tobulėjimo ir gerų rezultatų,gebu darbus atlikti vienas ir su komanda,be JOKIŲ žalingų ipročių .Hobiai:aktyvus laisvalaikis,domiuosi naujomis technologijomis.Domina suvirintojo pareigos,žinoma galite pasiūlyti ir kito pobūdžio...
2019-04-20
KlaipėdaSutartinė

Pardavėjos darbo

Sąžininga, kruopšti, punktuali, be žalingų įpročių moteris. - Pakuoti dovanas, darbo su papuošalais, gėlėmis, prie juvelyrikos, prekiauti vaisiais ar kita. Norėčiau laisvų sekmadienių.
2019-02-11
VilniusSutartinė