Siulau vaistine kalanke -paleistuve-unikalus vaistas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Siulau vaistine kalanke -paleistuve-unikalus vaistas

4,99 €
ID: 911669
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 2634

Skelbimo aprašas

Siulau vaistine kalanke (paleistuve), vešli
Prieš ruošiant preparatus rekomenduojama augalo nelaistyti savaitę, o nuskintus augalo lapus reikia šaltai palaikyti 5–7 dienas. Iš kalankės lapų išspaustos sultys naudojamos gydant žaizdas (turi unikalią savybę gydyti žaizdas nepaliekant randų) ir opas, parodontozę, ginekologines ligas, akių, ausų, nosies ir gerklės ligas, maitinančių motinų spenelių įtrūkimus (rekomenduojama užlašinti 3 lašiukus sulčių ant spenelio po kiekvieno maitinimo). Įrodyta, jog kalankės sultys turi antivirusinių savybių; iš jų buvo išskirtas antivirusinis faktorius, skatinantis medžiagos, panašios į interferoną, gamybą.


Taigi rekomenduojama prasidėjus gripo epidemijai imtis profilaktikos – lašinti po 2 lašiukus atskiestų vandeniu (3 kartus) sulčių į kiekvieną šnervę 2 kartus per dieną. Galima pasigaminti tepalą su kalankės sultimis, kuris puikiai tiks gydant ilgai negyjančias žaizdas, pragulas ir pūlinius procesus net su apmirusiais audiniais.

Kalankė naudojama gydant peršalimą. Augalo sultys turi priešuždegiminių savybių. Kalankės sultys naudojamos nudegimų, nušalimų žaizdoms gydyti. Tinka vartoti sergant tonzilitu, stomatitu, parodontoze. Jeigu kūdikį maitinančios motinos speneliai sutrūkinėję, juos rekomenduojama sutepti šio augalo sultimis. 2-3 lašus sulčių užlašinti ant kiekvieno spenelio po kūdikio maitinimo. Speneliai turėtų sugyti po 5-6 dienų.

Gydomosios kalankės sultys turi rauginių medžiagų, vitamino P, polisacharinų, taip pat mikro ir makroelementų: aliuminio, magnio, geležies, kalcio, silicio, mangano, vario; Ne veltui liaudyje šis augalas vadinamas „kambario ženšeniu“ arba „gyvybės medžiu“.

Ši gėlė sugeba apsorbuoti kenksmingas medžiagas, sultys slopina uždegimą, dažnai lašinama į nosį lašeliais nuo slogos, naikina bakterijas, ant žaizdų užlašintos sultys skatina gijimą.

Kalankė gali žydėti beveik ištisus metus, nereikalaudama ypatingos priežiūros. Tač Kalankės sulčių nesunku pasigaminti patiems. Nupjaukite kelis lapelius arba nereikalingus ūglius, juos susmulkinkite ir išspauskite sultis. Po to 1-3 paras palaikykite 4-10°C temperatūroje (pavyzdžiui, šaldytuve), nukoškite ir perpilkite į hermetišką indą. Sultis galima laikyti šaldytuve apie metus. Tačiau gydymui augalą galima naudoti dar paprasčiau – ant žaizdos arba sumušimo vietos uždėkite kalankės lapelį ir apriškite. Keiskite kiekvieną dieną.

Jei norite priaugti svorio, bet nepasiseka to padaryti dėl apetito stokos, gerkite kalankės sulčių. Sumaišykite 150 g šviežių kalankės sulčių (jas išspauskite iš augalo lapų), 250 g medaus ir 350 g „Kagoro“ vyno. Mišinį palaikykite 4–5 dienas. Gerkite po valgomąjį šaukštą tris kartus per dieną prieš valgį. Gėrimas žadina apetitą ir gerina virškinimą.

Kalankės sultimis galima gydyti ir kai kurias alergines odos ligas. Atskieskite šviežias kalankės lapų sultis virintu vandeniu (1:3) ir darykite pavilgus.

Kalankės antpilu gydomas akių vokų ir dantenų uždegimus. Be to, jis naudojamas ir burnai bei gerklei skalauti. Norint pagaminti kalankės lapų antpilą, lapus reikia sutrinti, užpilti vandeniu (santykiu 1:5), palaikyti valandą, paskui 2–3 minutes virinti ir perkošti per dvigubą marlę. Gerti po šaukštą 2–3 kartus per dieną 30 min. prieš valgį. Gydymosi kursas – mėnuo. Tokį antpilą galima gerti ir nuo gastrito su sumažėjusiu rūgštingumu bei lėtinio kolito.

Nusilpus organizmui ar po sunkių ligų naudinga valgyti kalankės lapus. Jie valo kraują, neutralizuoja kenksmingąsias medžiagas ir stiprina imunitetą. Kai kas juos valgo vienus, bet daug geriau jų įmaišyti į mišraines ar salotas.

Poveikis: kalankės pakelia nuotaiką, ypač iš ryto blogai nusiteikusiems žmonėms; Ji skleidžia stiprius, žaismingus, išsisklaidžiusios energijos virpesius. Kalankė labai gerai valo orą, absorbuoja kenksmingas chemines medžiagas.
Nuplauti kalankių lapus,apdžiovinti, susmulkinti ir sudėti į puse litro butelį. Tada iki viršaus užpilti spiritu (galima ir degtine) ir butelį pastatyti tamsioje vietoje. Periodiškai supurtyti. Po savaitės butelio turinį nukošti. trauktinė naudojama kojų įtrynimui, pradedant nuo pėdos, judant kelių link ir aukščiau. Tai iškart nuima kojų varikozinio venų išsiplėtimo skausmus. Kad pranyktų mėlynas smulkiųjų venų tinklelis, procedūrą reikia daryti kasdien 3-4 mėnesius.

Kalanchoe pinnata (lot.)
Kalankės sultys ir susmulkinti lapai vartojami nuo skrandžio ir žarnyno susirgimų, tulžies pūslės ir kepenų ligų, galvos skausmų, podagros, reumato, artrito, inkstų ir šlapimo pūslės ligų, ūmių peršalimo ligų ir gripo, pūslelinės (herpeso), anginos ir tonzilito, nudegimų ir nušalimų, žaizdų ir pūlingų odos pažeidimų, plaučių uždegimo, įvairių odos ligų ir kitų susirgimų.

Kalankės sultis galima vartoti net vaikams iki trejų metų. Tačiau tam tikslui jas reikia atskiesti pusiau su virintu vandeniu ir taisyklingai paruošti.

Paruošiama labai paprastai: švieži, ką tik nupjauti lapai susmulkinami, išspaudžiamos sultys, kurios nukošiamos per keletą marlės sluoksnių. Laikyti išspaustas sultis rekomenduojama ne aukštesnėje nei +10°C temperatūroje.

Nuo bronchito:
Į 0,5 l raudonojo vyno sudėti 4 kalankės lapus ir palaikyti 4 dienas. Gerti po arbatinį šaukštelį 3 kartus per dieną (nuo aštraus kosulio).

300 g medaus, 0,5 stiklinės vandens ir 4 smulkiai supjaustytus kalankės lapus sumaišyti ir virinti 2 valandas ant silpnos ugnies, ataušinti ir išmaišyti. Laikyti vėsioje vietoje. Gerti po valgomąjį šaukštą 3 kartus per dieną.

2 valgomuosius šaukštus šviežių kalankės sulčių, 100 g nesūdyto šviežio sviesto, 100 g kiaulės arba žąsies taukų, 100 g natūralaus bičių medaus, 50 g kakavos sumaišyti ir gerti su šiltu pienu po šaukštą 3–4 kartus per dieną.

Nuo slogos, peršalimo:
2 šaukštelius medaus ir šaukštelį kalankės sulčių sumaišyti, kad medus visiškai ištirptų. Nedidelį gauto mišinio kiekį lašinti į nosį, kiek galima giliau.

Profilaktiškai nuo virusinių ir infekcinių susirgimų rekomenduojama 2–3 kartus per dieną suvilgyti nosies gleivinę kalankės sultimis.

Nuo odos ligų:
Nudegimus gerai gydo kalankės sultys, sumaišytos su kiaušinio baltymu. Veiksminga priemonė nuo nudegimų – ant nudegintos vietos keletą valandų palaikyti kalankės lapų.
Vartotojos atsiliepimas:
Mano namuose kalankė atsirado gimus sūneliui. Draugė patarė, kad tai geriausias vaistas kūdikiams nuo slogos. Vėliau tą pat patvirtino ir gydytoja.
Kai sūnelį užpuldavo sloga, bent tris kartus per dieną lašindavau jam į nosį praskiestų kalankės sulčių. Liaudišką vaistą paruošdavau labai paprastai: paleistuvės lapo kraštelį nuplaudavau ir sutrindavau, kad atsirastų sulčių. Kelių lašų puikiausiai pakanka. Jas praskiesdavau virtu vandeniu, santykiu maždaug 1:2. Vėliau dar įlašindavau ir kelis lašus alyvuogių aliejaus, kad nesausintų nosies. Vos tik įlašindavau po lašelį praskiestų kalankės sulčių mažajam į abi nosies šnerves, iš karto pradėdavo čiaudėt labai atlošdamas galvytę. Ir čiaudėdavo po 10–20 kartų, taip išpūsdamas visus mikrobus iš nosies. Ne kartą ir sau į nosį įlašinau po kelis lašus vos skiestų kalankės sulčių, čiaudėdavau, bet ne tiek kaip sūnus, man tokio stipraus poveikio neturėjo.
Tėvai ne kartą spiritine kalankės ištrauka arba tiesiog jos lapų kompresais gydėsi skaudamus sąnarius,

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai