Ortopediniai čiužiniai iš Ukrainos

Ortopediniai čiužiniai iš Ukrainos

146,18 €
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 15
Ortopediniai čiužiniai iš Ukrainos
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Practice

Tai pats perkamiausias čiužinys, kuris turi Pocket Spring kišeninių spyruoklių bloką.
Jis yra simetriškas ir turi stiprų ortopedinį bei anatominį poveikį. Suderintos penkios kietumo zonos, miego metu, stuburą išlaiko tiesioje padėtyje. Čiužinys, dėl šonuose turimų alsuoklių, yra laidus orui. Kadangi pagamintas iš natūralių medžiagų ir turi apsaugą nuo dulkių erkučių, jis yra tinkamas ir alergiškiems žmonėms. Naudojamos yra abi čiužinio pusės (pagal metų laiką: žiemosvasaros efektas). Čiužinio užvalkalas pagamintas iš minkšto, lygaus ir švelnaus trikotažinio audinio. Jį galima įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje www.come-for.lt už 146,18 eurų (kaina pateikta čiužinio, kurio išmatavimai yra: 80x2000). Patiko? Pasidalink su draugais!

Geras poilsis - būtinas mūsų organizmui. Tad liaudies išminties patarlė: "kaip pasiklosi, taip ir išsimiegosi", turi labai teisingą tiesioginę prasmę. Come-for turi 10 metų patirtį čiužinių gamyboje, todėl mes, suprasdami kiekvieno kliento poreikio individualumą, pasiūlysime Jums, iš gana plataus asortimento, patį optimaliausią variantą. Besirenkant čiužinį, labai svarbu apsispręsti, koks čiužinio tipas Jums būtų priimtiniausias: ar be spyruoklinis, ar spyruoklinis. Iki šiol patys populiariausi ir labiausiai vertinami čiužiniai Lietuvoje yra spyruokliniai, todėl kad jų tarnavimo laikas yra ilgesnis, nei daugumos be spyruoklinių čiužinių.

Apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje http://www.come-for.lt galite įsigyti bet kurį čiužinį, kurio pristatymas Jums nieko nekainuos.

Kontaktai

Vardas
Vytautas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas