Nauji žiūronai 15-180x100 dieniniai naktiniai super pritraukimas

Nauji žiūronai 15-180x100 dieniniai naktiniai super pritraukimas

100 €
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 4
Nauji žiūronai 15-180x100 dieniniai naktiniai super pritraukimas
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

TELEFONO NR. 860180806
AKCIJA!!!
TIK DABAR MYSTERY ŽIŪRONAI TIK 100 € !!!
AKCIJA VYKS LABAI TRUMPĄ LAIKĄ! TIK ŠIĄ SAVAITĘ!

Tai nauji aukštos kokybės žiūronai "MYSTERY" pagaminti Japonijoje. Šie žiūronai su super dideliu artinimu nuo 15 iki 180 kartų. Naktį taip pat galima matyti tuo atvėju, jeigu žiūrint į tą vietą yra šviesos šaltinis(pvz naktį pro langą žiūrėti į gatvę kuri yra apšviesta). Objektyvo diametras 52mm. Jie skirti smarkiai nutolusių objektų detaliam stebėjimui. Iš gana toli galima pritraukti taip, kad matysite žmogaus veidą ar kitą norimą objektą. Galima žiūrėti tiek dieną tiek prietemoje. Aukštos kokybės žiūronai padengti juodu, neslidžiu gumos pagrindu, todėl atsparūs sukrėtimams ir tvirtai laikomi rankoje. Žiūronai atitinka IPX4 apsaugos nuo drėgmės laipsnį, todėl juos galima naudoti vidutinių atmosferos kritulių sąlygomis. Žiūronai turi centrinį fokusavimo okuliarą ir pasitaisymo ryškumo funkciją. Taip pat dioptrijų korekciją galima atlikti ne tik naudojant centrinio fokusavimo būgną, bet ir dešiniuoju okuliaru. Šie žiūronai turi padengto stiklo optiką,su daugiasluoksne magnio danga. Šiuose žiūronose ji yra skaidrios melsvos/violetinės spalvos, puikiai pagaminta optinis stiklas per kurį žiūrint nematysite atspindžių, o tai užtikrina puikų spalvų perdavimą, ryškų ir kontrastingą vaizdą net regos lauko kraštuose. Žiūronų lęšius puikiai apsaugo dangteliai, kurie sandariai priglunda ir apsaugo nuo atsitiktinių pažeidimų, smūgių ir nešvarumų kelionės metu.
ŽIŪRONŲ PARAMETRAI:
15x-180x100
ZOOM
234FT/1000YDS AT 15X
78M/1000M AT 15X
SVORIS: 800gr
ILGIS: 182mm
Objektyvo diametras 52mm

KOMPLEKTĄ SUDARO:
4 dangteliai
dirželis ant kaklo
objektyvo valymo servetėlė
medžiaginis dėklas
originali dėžutė

Tai puikūs žiūronai už prieinamą kainą. Gaite tiesiog atvažiuoti ir viską jums parodysiu, išmėginsite ir manau tikrai liksite nustebinti.

TELEFONO NR. 860180806
TELEFONAS YRA VISADA ĮJUNGTAS, JEIGU SAKOMA, KAD TELEFONAS YRA IŠJUNGTAS SKAMBINKITE IŠKARTO DAR KARTĄ, NES TAI GALI BŪTI MOBILIOJO RYŠIO OPERATORIAUS SUTRIKIMAI.

SIUNČIU Į VISUS MIESTUS +pašto išlaidos.
Atsiuntimo laikas 2-3 darbo dienos.
Visos siuntos registruojamos, duodu siuntos sekimo numerį.
Atsiskaitymas realiai susitikus, banko pavedimu, pašte atsiimant prekę.

Kontaktai

Vardas
Kaunas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Susiję raktažodžiai