Ieško namų jauna, sterilizuota, jauki katytė

Ieško namų jauna, sterilizuota, jauki katytė

Sutartinė
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 34
Ieško namų jauna, sterilizuota, jauki katytė
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Katytė Ajanga į „Naminukų“ globą atkeliavo iš vienos močiutės namų, kuri dėl sveikatos bėdų buvo paguldyta ilgam laikui į ligoninę ir prarado galimybę ja rūpintis. Taip Ajanga kurį laiką gyveno vienut vienutėlė, o ją pašert ateidavo giminaitė. Bet tai tęstis negalėjo, nes sociali katytė taip pradėjo ilgėtis žmogaus artumo, kad imdavo verkti, vos vėl likdavo viena...

Ajanga dar visai jaunutė, maždaug 2-3 m., sterilizuota, tvarkinga, švelni, draugiška ir sociali katytė. Žinoma, atsidūrus prieglaudos narvelyje jos liūdesys išaugo, šįkart ne tik dėl prarastos šeimininkės, bet ir dėl atimtų jos mylimų namų. Pasikeitė tik tas, kad jos liūdesys tapo nebylus, tyliai įspraustas kamputyje ir žvelgiantis šviesiom akutėm. Savo širdgėlą Ajanga pamiršta vos prie jos narvo pasirodo žmogus tiesiantis jai ranką, tarsi kaskart įžiebdamas viltį pradėti viską iš naujo ir padovanoti nenutrūkstančią draugystę.

Jeigu galite šiai nuostabiai katytei padovanoti tai, ką ji labiausiai vertina- draugystę ir namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Kontaktai

Vardas
Naminukai
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas

Susiję raktažodžiai