Grožio karalius Smaragdas ieško šeimininkų!

Grožio karalius Smaragdas ieško šeimininkų!

Sutartinė
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 21
Grožio karalius Smaragdas ieško šeimininkų!
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Pristatome „Naminukų“ kambarėlio grožio karalių ir pasididžiavimą- katiną Smaragdą! Sunku patikėti, tačiau šis gražuolis mirko kailiuką ir trynė letenėles Pakruojo gatvėse. Niekas jo neieškojo, niekas neskubėjo priglausti, tiesiog pamaitindavo, nors katinėlis buvo akivaizdžiai jaukus ir į žmogų žiūrėjo ne tik kaip į maitintoją, bet ir kaip į draugą.

Į „Naminukų“ globą Smaragdas atvyko visas sulipęs, išsipešiojęs, kažkuo priminė varniuką ir nė iš tolo nebuvo panašus į katiną, kuriuo virto dabar. Panašu, kad mūsų „varniukas“ pakeitė senas gatvės „plunksnas“ ir nusprendė parodyti, koks didingas ir gražus yra iš tikrųjų! Smaragdas- retas egzempliorius, kurio nepavadinsi nei juodu, nei sidabriniu. Jo kailiukas „nudažytas” ypatingai: plauko dalis prie šaknų šviesiai pilkas, o galiukai- juodi. Bet ką čia apie išvaizdą, geriau parašysiu apie tai, ko galit nepamatyti nuotraukose. Smaragdas dar ir labai geras! Švelnus, bendraujantis, žaismingas, neįkyrus, tvarkingas, jaukus, nekerštingas, gan ramus, tačiau su linksmumo „priepuoliais“. Deja, priverstas gyventi narve, nes ilgiau pabuvęs tarp kitų katinėlių, pradeda juos terorizuoti.

Smaragdas skiepytas, kastruotas, maždaug 1,5-2 m. amžiaus. Labai nori būti pastebėtas, išlaisvintas iš narvo ir pagaliau turėti galimybę ne tik sočiai pavalgyti (kaip dabar), bet ir murkti žmogui į ausį, bei žinoti, kad atrado tikrą draugą visam gyvenimui!

Jei galite padovanoti gražuoliui Smaragdui namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)! Jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę, kad perskambintume.

Kontaktai

Vardas
Naminukai
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas

Susiję raktažodžiai