3 mėn. katytė Luana svajoja būti pastebėta ir rasti namus!

3 mėn. katytė Luana svajoja būti pastebėta ir rasti namus!

Sutartinė
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 20
3 mėn. katytė Luana svajoja būti pastebėta ir rasti namus!
Daugiau nuotraukų (7)

Skelbimo aprašas

Į „Naminukų“ globą pateko keturi mažyliai, kurie pirmuosius savo gyvenimo mėnesius praleido viename iš Lazdynų kiemų. Ten nuo pat mažumės, visai nevaikiškai stūmė savo dienas mokydamiesi kuo pasitikėti, ko bijoti ir kur saugiau pernakvoti. Nuo tos dienos kai atkeliavo į prieglaudėlę, jų gyvenimas apsivertė aukštyn kojom ir dabar visi kartu mokomės naujų dalykų: jie- kad žmonės gali būti draugais, o mes- kantrybės įgaunant jų pasitikėjimą. Mažyliams maždaug 3 mėn., jau „nuparazitinti“, sveiki, netrukus bus paskiepyti.

O čia- Luana. Liūdna, tačiau tenka pripažinti, kad ji priklauso būtent tam kačiukų tipui, pro kurį prieglaudėlės svečiai dažniausiai tiesiog praeina pro šalį. Ji negirdi tų susižavėjimo šūksnių ir pagyrų, kurias paprastai girdi maži kačiukai. Ir vien dėl to, kad tokio spalvingumo katytes žmonės linkę priskirti prie „paprastų“ ir „neypatingų“. O ji juk tokia pat žavi, žaisminga ir išraiškinga kaip kiti mažyliai, tiesiog... Nepastebėta.

Labai nesinori, kad Luana kartotų kitų panašių mūsų globotinių likimą, kurie nuo mažumės taip ir užaugo prieglaudos narvelyje nesulaukę savo šeimininkų. Luanos ypatingumą pastebėti tikrai galima, tereikia leisti sau ją pažinti. Jei galite padovanoti jai namus, labai lauksime Jūsų skambučio 8 648 30077 („Naminukai“, Vilnius)!

Kontaktai

Vardas
Naminukai
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas

Susiję raktažodžiai